999 rezultate për

xheloz

Shtatzënë për herë të parë, Aurela Hoxha: Partneri xheloz për çdo person që më afrohet (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është në pritje të fëmijës së saj të parë. Modelja e njohur, e cila prej vitesh është zhvendosur për të jet
Lame rrëfen pengun më të madh të jetës: Rama mund të jetë xheloz! Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame ka zbuluar pasionin e tij në lidhje me xhaketat dhe armët ushtarake që n
"Je xheloz ti?" Melisa flet hapur: Atdheu më tërheq fizikisht! Puntatën e sotme në “Për’Puthen” në Top Channel, u publikua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës. Melisa u shpreh
U shfaq e përqafuar me Atdheun, Mevlani xheloz për Melisën: Më preku! I prekur dhe xheloz është shfaqur Mevlani pas takimit të Melisës me Atdheun, fill pasi ata të dy treguan jo pak afrimite
7 strategji që të përballeni me xhelozinë në lidhje romantike A jeni xheloz? Epo kjo do të ketë efekt të keq në lidhjen tuaj, prandaj provoni këto strategji që do iu ndihmojnë. Në
Vrasja e motrave në Astir, zbulohet burri për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën Dalin detaje tronditëse nga vrasja e dy motrave në zonën e Astirit në Tiranë. Raportohet se Përparim Ademi ishte i lidhu
"E bëra për xhelozi", flet autori i ngjarjes së rëndë në Astir Autori i vrasjes së dyfishtë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në Tiranë është shprehur se ngjarja ka ndodhur për mo
Ledri në skena të nxehta me bjonden, Sara nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula, lançoi këngën e tij të parë pasi u bë bab
Mbyti gruan nga xhelozia, Todi Lera vdes nga COVID-19 Akoma nuk është harruar vrasja e Eva Lerës nga bashkëshorti i saj Todi Lera dy vjet më parë në Vlorë. 58 vjeçari tent
Nënë prej katër muajsh, Olta Gixhari "xheloze" për bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë, në muajin gusht të këtij viti. Ajo lindi një djalë, të cilin e
I çoi një vajzë tjetër në banesë, modelja vret bashkëshortin me thikë Modelja ruse e revistës Vogue akuzohet për vrasjen e bashkëshortit të saj me thikën e kuzhinës. Ngjarja ndodhi gjatë
"Të jap një puthje në buzë", Saimiri refuzon binjaken në "Love Story" (FOTO LAJM) Saimiri i "Love Story" zgjodhi njërën ndër dy binjaket konkurrente për një takim të shkurtër. Ai zgjodhi Silvanën, sepse
"Është vetëm i imi", Blerta flet për lidhjen me Erionin dhe xhelozinë (FOTO LAJM) E ftuar në "Ftesë në 5", ishte Blerta Ligaj, volejbollistja dhe partnerja e ish-banorit të "Big Brother", Erion Zeqirajt
Sherr e xhelozi në studio, Ana qëllon me shuplakë Fatjonin në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ana dhe Fatjoni, dukeshin si dyshja që nisi shkëndijat e para të një pëlqimi. Dyshja e deklaroi hapur pëlqimin për nj
"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
Ka punuar me modelet joshëse, Ermal Mamaqi tregon për kë ishte xheloze Ami (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte si rrallëherë në një intervistë, ku fol
Tea xheloze për Andin, "shpërthen" kundër të gjithëve në studio Tea reagoi pas takimit të Ana Kaurit dhe Andit, duke thënë se i vjen keq për vajzat për mënyrën se si 24-vjeçari sillet
Miss Globe 2020, më e bukura shqiptare: Si nisi xhelozi mes vajzave pas fitores (FOTO LAJM) 21-vjeçarja, Lorinda Kolgeci është shpallur fituese e “Miss Globe 2020”, ku përfaqësoi denjësisht vendin e saj. Mëng
"Ai është shumë xheloz", ja si reagoi partneri i Redona Koçit kur pa fotosetin nudo (VIDEO) Edhe në një intervistë të dhenë më parë në "Glamour Zone" ne TV ORA, modelja Redona Koci zbuloi se partneri i saj është
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s