999 rezultate për

xhelal

Mziu kërkon apelimin e masës së sigurisë, gjyqi në 13 janar Gjykata e Apelit do të zhvillojë më 13 janar seancën gjyqësore për kreun e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu. Apeli regjis
Komuna Gjakovë reagon për eksplozivin në makinën e drejtorit të urbanizmit Komuna e Gjakovës dënon rëndë aktin e mbrëmshëm të vendosjes së lëndës eksplozive para shtëpisë së Drejtorit të urbanizm
PD del në mbrojtje të Mziut Partia Demokratike merr në mbrojtje Xhelal Mziun. Një grup deputetësh demokratë dolën në një konferencë për shtyp nga Ka
Gruaja e Xhelal Mziut nuk ka në pronësi argjendari Vjollca Mziu, bashkëshortja e kryebashkiakut të Kamzës hedh poshtë të gjitha akuzat e bëra këto ditë në ngarkim të saj.
Basha: Mziu pa faj sa kohë që drejtësia nuk është shprehur Partia Demokratike mbeshtet hetimin e kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziu. Në një deklaratë për mediat, kreu i Partisë
Gjykata vendos arrest me burg për Xhelal Mziun Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për kreun e Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu dhe drejtorit
Arrestohet kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu UPDATE - Sektori kundër krimit ekonomik pranë Policisë së Tiranës ka arrestuar pasditen e sotme kreun e Bashkisë së Kamz
Policia vazhdon hetimin për vrasjen në Hasanbeg Policia vazhdon kërkimin e autorit të vrasjes së mbrëmshme të Xhelal Ajetit, pronarit të çajtores ‘Te Xhela’ në lagjen H
Vrasje në Hasanbeg, qëllohet për vdekje Xhelal Ajeti (FOTO LAJM) Vrasje në lagjen Hasanbeg të Shkupit. Policia ka njoftuar se vrasja ka ndodhur në çajtoren "Xhelo" kur një person i mask
Kryebashkiaku i Kamzës merr titullin "Doktor" Universiteti Bujqësor i Tiranës i ka dhënë gradën “Doktor” kreut të bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu. Pas fotove ku ai shf
Përfaqësuesit e VV-së takohen me ambasadorin e Suedisë Sot, përfaqësuesit e Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Kryetari Albin Kurti dhe Sekretari për Marrëdhënie me Jashtë Xhelal Sveçla,
Për 100-vjetor me flamuj partiakë Në ndryshim nga krerët e tjerë të pushtetit vendor, kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu me rastin e shpalljes se
Bajrami: Rikthimi i vizave, humbje e madhe Kthimi i regjimit të vizave për Maqedoninë është humbje e madhe për të gjithë, deklaroi Zëvendësministri i Punëve të Bre
Nuk ka zgjerim të BE-së edhe sikur Arifi ta nxjerrë dhëmbin sa gishti Rrjetet sociale janë shndërruar në një prej formave më praktike për të shprehur idetë, pa censurime dhe pa asnjë ndrojtj
Konfirmohet aktakuza kundër ish-prokurorit Mustafi Një gjykatës i EULEX-it konfirmoi aktakuzën kundër ish-prokurorit special të Prokurorisë Speciale të Kosovës dhe ish-kre
Kosova nuk ftohet në konferencën rajonale në Shkup Kosova nuk është ftuar në një konferencë që po mbahet në Shkup. Bëhet fjalë për Konferencën e nëntë vjetore ministrore p
Bajrami, premton zgjidhje të shpejtë për gjuhën shqipe Ndonëse mospërfillja e gjuhës shqipe në shërbimet e internetit që ofron Ministria e Brendshme, sipas zv/ ministrit Xhela
Dy dibranë "kërkojnë" Kamzën Dy kandidatë, që të dy nga Dibra, konkurojnë për të njejtën Bashki, atë të Kamzës. Xhelal Mziu që vjen nën siglën e koal
Berisha: Mziu do vazhdojë projektet në Kamëz Kryeministri Berisha ka shpallur rikandidimin e kryetarit aktual Xhelal Mziu, në Kamëz., Berisha tha para banorëve të Ka