999 rezultate për

xhelal

Prokuroria e Tiranës kërkon 4 vite burg për Xhelal Mziun Sot Prokuroria e Tiranës ka kërkuar katër vite burg për Xhelal Mziun, kryetari i Bashkisë Kamzë. Ai akuzohet për shkelje
Rrëfimi i rrobaqepësit që qepi uniformat e ushtarëve të UÇPMB-së (VIDEO) Në ish-ndërmarrjen shoqërore “Kosovka” të Kamenicës u qepën 2 mijë e 500 uniforma të UÇPMB-së gjatë rezistencës së armat
Tetovarët: Të mbyllet Jugohromi ose ngrihemi në protesta (FOTO LAJM) Këshilli Iniciues i protestave kundër ndotjes në Tetovë ka paralajmëruar se nëse nuk mbyllet fabrika e Jugohromit, e cil
Vritet në Siri shqiptari nga Shkupi Një tjetër shqiptar që luftonte përkrah ISIS është vrarë në Siri. Nëpër mediat sociale po shpërndahet fotoja e person
Xhelal Mziu zgjidhet kreu i PD në Kamzë Ndërsa ka marrë 255 vota nga 308 delegatë, Xhelal Mziu është zgjedhur kryetar i degës së Partisë Demokratike të Kamzës.
Xhelal Mziu ulet në 'fron' (FOTO LAJM) Kryetarit të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, nuk i shpëton asnjë koment bërë kundrejt tij, në rrjetin social Facebook.
Babi Xhelal Mziu zhvillon kampionat karateje për të birin (FOTO LAJM) Kjo fundjavë e ka gjetur Kamzën të mbushur e sportistë nga vendet e rajonit si Greqia, Maqedonia, Mali i Zi , Kosova pas
Xhelal Mziu i Kamzës në gjurmët e Lulzim Bashës. Kopjon bibliotekën Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu ka vendosur që të kopjojë edhe axhendën e kreut të bashkisë së Tiranës Lulzim Basha,
Pyeten 3 dëshmitarë në gjyqin ndaj Xhelal Mziut Tre persona kanë dëshmuar sot në procesin gjyqësor ndaj kryetarit të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu dhe dy vartësve të
Gjykata pranon provat në gjyqin ndaj Xhelal Mziut Gjykata e Tiranës ndryshon masën e sigurisë ndaj juristit të bashkisë së Kamzës nga “arrest shtëpie” në “detyrim paraqit
Xhelal Mziu mirë me Berishën dhe me Ramën Kreu i Bashkisë së Kamzës treogn se është vërtet një politika duke respektuar vendimet dhe ruajtur marrëdhënie të mira m
Xhelal Mziu shpenzon 6.5 milion lekë për të lyer Bashkinë Pas lirimit nga akuzat e bëra nga Prokuroria, Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu ka vendosur që të rilyejë godinën e Bas
Shtyhet gjyqi ndaj kryebashkiakut të Kamzës Update- Shtyhet për në datën 17 mars gjyqi ndaj kryetarit të Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu dhe dy bashkëpunëtorëve të t
Shtyhet gjyqi ndaj Xhelal Mziut Shtyhet procesi gjyqësor ndaj kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu dhe dy të bashkepandheurve të tjerë të kësaj ceshtje,
Përfundojnë punimet në rrugën Haraçinë - Likovë Zëvendëskryeministri Musa Xhaferi i shoqëruar nga zëvendësministri i Transportit dhe Lidhjeve Xhelal Bajrami, si dhe për
Xhelal Mziu pedagog, thyen rregullat e shkollës. Bën foto në orën e mësimit Kryebashkiakut të Kamzës , Xhelal Mziu, me sa duket ka filluar që t’i pëlqejë puna e pedagogut. Pas fitimit të gradës Do
Ku festoi Xhelal Mziu Shën Valentinin! Pas lirimit nga qelia, kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu vlerëson edhe më tepër rolin e familjes së tij. Portali Alb
Xhelal Mziu i Kamzës me makinë të re Kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu shfaqet duke i dhënë një makine të porsaardhur. Nuk bëhet fjalë për makinën
Kapen me gomone dha snajper, policia prangos 3 persona (VIDEO) Tre persona të arrestuar dhe disa gomone e armatime të sekuestruara. Ky është rezultati i një operacioni të përbashkët m
Deputetë të PD-së vizitojnë Xhelal Mziun Një grup deputetësh demokrat kanë vizituar në paraburgimin 302 Kryetarin e Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziun. Deputetët A