999 rezultate për

xhelal

Xhelal Mziu: Ja si do të jetë pedonalja e Kamzës Kryetari i Bashkisë Kamëz Xhelal Mziu ka postuar në rrjetin social "Facebook" se çfarë pamje do të ketë bulevardi kryeso
Shpërthimi në Bathore dyshohet për hakmarrje Hakmarrja mbetet pista kryesore për të cilën po hetohet në lidhje me shpërthimin e djeshëm në Bathore, në lokalin e një
Veliaj shtrëngon duart me Xhelal Mziun (FOTO LAJM) Ministria e Zhvillimit Urban nën drejtimin e Eglantina Gjermenit ka ftuar në një tryezë kryebashkiakë të disa qyteteve k
Neziri: 2016-ta, vit domethënës dhe vendimtar për Maqedoninë Analisti Xhelal Neziri, në një prononcim për Portalin Albeu, ka bërë një rezyme të sfidave që e presin Maqedoninë dhe ve
Grida Duma-Gjinit të Portokallisë: Je "alpin" me çmim nga Xhelali (VIDEO) Grida Duma, një ndër zërat kritikë brënda Partisë Demokratike, ishte pjesë e Portokallisë “Friend Request”, ku u përball
Kush janë kryebashkiakët që rrezikojnë nga dekriminalizimi Kryebashkiaku i Kavajës Elvis Roshi dhe kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu janë emrat më të lakuar se mund të largohen n
"Maqedonia rrezikon të futet në një konflikt më të rrezikshëm se ai i 2001-shit" "Viti 2016 mund të shënojë fillimin e një destabilizimi të rrezikshëm jo vetëm për Maqedoninë, por edhe për rajonin".
Xhelal Mziu vendos Sali Berishën përkrah Skëndërbeut, Nënë Terezës...(FOTO) Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu nuk ndalet së "surprizuari" me ç'ka ai përfaqëson. Së fundmi, janë publikuar disa
Ja 6 pyetjet që banorët e Zhelinës duhet ti bëjnë Ahmetit Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të jetë sot për një vizitë pune në Zhelinë, ku pritet të bëjë disa inagurime, por analis
Xhelal Mziu lë spitalin, inspekton punimet e rrugës në Kamëz (FOTO LAJM) Teksa ka kaluar një ditë pas aksidentit që pësoi pranë një karburanti në Kamëz, Xhelal Mziu ka inspektuar punimet që po
Lajm i fundit/Aksidentohet Xhelal Mziu Mesditën e sotme është aksidentuar Xhelal Mziu pranë një karburanti në Kamëz. Mësohet se automjeti i Mziut është përplas
Reagon Vetëvendosje pas arrestimit të Xhelal Sveçlës Pas urdhërit të Gjykatës Themelore të Prishtinës për të arrestuar drejtorin e Inspeksionit në Komunën e Prishtinës, Xhel
Xhelal Mziu nis punën duke kurorëzuar një çift (FOTO LAJM) Mesa duket, puna e parë e Xhelal Mziut si kryebashkiak është që të kurorëzojë një çift. Kjo është reflektuar qartë dhe n
Xhelal Mziu fiton në Kamëz Xhelal Mziu fiton Bashkinë e Kamzës. Teksa ka falenderuar mbështetësit, ai është shprehur se mbetet i hapur për të bashk
Neziri për Albeu.com: Ahmeti të japë dorëheqjen Publikimi i "bombës" së sotme të LSDM-së ka tronditur shqiptarët dhe jo vetëm në Maqedoni. Aferat e fshehta të BDI-së me
Xhelal Mziu nga kollarja tek xhupi i lëkurës (FOTO LAJM) Kjo fushatë zgjedhore duket se është marrë me mjaft sportivitet nga Xhelal Mziu, ndërsa veshja e tij e reflekton mjaft q
Pjerin Ndreu: Ja si i punëson njerëzit Xhelal Mziu Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka publikuar në Facebook një kërkesë të një personi në Kamës, i cili i ka kërkuar Xhelal
Avokati i Mziut: Procesi i stisur Pas dhënies së dënimit për Xhelal Mziun, avokati i tij Genc Gjokutaj ka deklaruar se vendimi nuk është marrë bazuar në p
2 vjet burg për kreun e Bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu Mesditën e sotme, Gjykata e Tiranës ka dënuar me dy vjet burg kryetarin e Bashkisë Kamzë, Xhelal Mziu, njëheresh edhe ka
Balla-Bashës: A i ke kërkuar gjyqtarit ta falë Mziun? Debate te shumta janë shkaktuar sot në Kuvend, ndërsa deputeti socialist Taulant Balla, ka akuzuar kreun e PD-së, Lulzim