E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

xhelal

DOSSIER/ Si u vra firmëtari i Pavarësisë dhe fati tragjik i familjarëve të tij Hakmarrja personale në Shqipëri nuk ka kursyer as firmëtarët e pavarësisë. Atë 21 tetor të vitit 1919, Xhelal Koprën
Tetovari vjedh taksinë në Tiranë, ndalohet pas ndjekjes Një shtetas maqedonas pasi ka vjedhur taksinë tek rruga e "Barrikadave" në Tiranë, tentoi të largohej. Policia u vu
Qeveria e Ramës vlerëson maksimalisht Xhelal Mziun: Më lartë se Veliaj dhe Dako Ministria e Financave ka vlerësuar Bashkitë në vend për vitin e kaluar në lidhje me menaxhimin financiar, i cili u bazua
Xhelal Mziu doli me Ramën në terren, ironia e deputetit Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, nëpërmjet një postimi në Facebook ka ironizuar kryetarin e Bashkisë së Kamzës, Xhela
Pas shumë sulmeve u shfaqen krah më krah, Xhelal Mziu tregon çfarë i kërkoi Ramës Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu dhe kryeministri Edi Rama u takuan mbrëmë në Kamzë për të inspektuar zonat e përmbytu
As policia, vetëm Rama mund ta nxjerrë Xhelal Mziun nga vila e tij në terren Vetëm pak orë më parë u raportua se Krybashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu nuk ka dalë nga shtëpia as me thirrjen e policisë,
Kamza nën ujë, Xhelal Mziu nuk i hap derën policisë Gjendja në Kamëz është më serioze se kurrë dhe banesat janë përmbytur nga uji. Por pavarësisht kësaj, kryetarit të B
Kamza nën ujë, Xhelal Mziu akuzon rëndë Ramën (FOTO LAJM) Rrethinat e Tiranës vazhdojnë të jenë një ndër zonat më me probleme në lidhje me përmbytjet pas reshjeve të dendura të s
Flet babai i komandos që dezertoi në Angli: Paguhej shumë pak Pas lajmit të Albeu.com, se 4 komando shqiptar kanë dezertuar në Angli duke mos u kthyer më në atdhe, ka reaguar babai i
Përkujtohen këta heronj të UÇK-së Nesër në Rahovec organizohen aktivitete për shënimin e 19-të vjetorit të rënies së Heronjve të Kombit Xhelal Hajda-Toni,
Ministri kroat i veteranëve i ndan dekoratë komandantit Xhelal Hajda–Toni (Video) Ministri kroat i veteranëve, Tomo Medved ka ndarë dekoratë për Xhelal Hajdën-i njohur si komandant Toni. Ky dekoratë u n
56 bukuroshe seksi i heqin trurin Xhelal Mziut në Kamzë (FOTO LAJM) 56 bukuroshe nga e gjithë bota kanë vizituar sëfundmi Bashkinë e Kamzës duke marrë nga kreu i saj edhe titullin "Mirënjo
Xhelal Neziri: Gjasat që Sela të fitojë Strugën janë minimale Në emisionin “360 gradë” analisti Xhelal Neziri, u shpreh se koalicioni i Aleancës për Shqiptarët (ASH) me Lëvizjen BESA
Xhelali takohem me lojtarët e Kamzës dhe iu analizon ndeshjen me "Gjicin" Kamza iu rikthye stërvitjeve duke lënë pas humbjen ndaj Kukësit. Ajo ka nisur me një analizë nga vetë kryebashkiaku Xhel
BDI garon me Xhelal Çajanin në Shuto Orizare Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Shuto Orizare ka zyrtarizuar kandidaturën e saj për komunën e Shuto Orizares
Gjici dhe Xhelali nuk kanë ndërmend ti lënë partitë mënjanë, as në Superligë (FOTO LAJM) Safet Gjici e Xhelal Mziu ishin kundërshtarë për zgjedhjet lokale të 2015-ës për Bashkinë e Kamzës, por duket se rivalit
Xhelal Mziu prezanton 4 blerjet e reja të Kamzës Skuadra e Kamzës, e ngjitur në Superligë, sot ka zyrtarizuar 4 blerje të reja, si dhe përgatitësin atletik italian. Prez
Xhelal Sveçla zëvendëson Shpend Ahmetin në postin e deputetit Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Deka ka bërë të ditur se kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili i
Deputeti i PD akuzon ashpër Xhelal Mziun: Pagove 800 mijë euro për të kandiduar në Kamëz Deputeti i PD-së Asllan Dogjani sulmoi pak më parë publikisht Xhelal Mziun se është përgjegjës për tkurrjen e PD në Kam
Xhelal Mziu “kunj” Lulzim Bashës: Ja si fitohen zgjedhjet Edhe këto zgjedhje Partia Demokratike ka fituar bindshëm në bastionin e saj. Kamza ka siguruar 53 % të votave për PD