999 rezultate për

xhaxhait

"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe
Goditi me sëpatë vajzën dhe nusen e xhaxhait, arrestohet 27-vjeçari Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e një shtetasi në fshatin Gumenicë i cili qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait
Ngjarja e rëndë në Vlorë, Policia jep detaje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka godityur me bishtin e sëp
Djali i shqetësuar: Prindërit duan ta martojnë më vajzën e xhaxhait Ka disa vende në botë që i pranojnë martesat midis kushërinjve, madje ka raste që këto lidhje i krijojnë vetë prindërit.
I vë flakën kioskës së xhaxhait, 27-vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës Një 27 vjeçar nga Roskoveci ka mbetur i lënduar ndërsa i ka vene flaken kioskës se xhaxhait te tij. Sipas Policisë, n
Letra e 23 vjeçarit: Bëra seks me të dashurën e xhaxhait, por s'jam i sigurt “Po bëj seks me të dashurën e xhaxhait tim. Eksperienca është fantastike, por kam frikë se si do të përfundojë e gjithë
MAKABRE/ Komunistët ia prenë kokën xhaxhait dhe ia hodhën në greminë (FOTO LAJM) Rrëfimi i ish-ndimës-mjekut Kel Vata, për historinë tragjike të xhaxhit të tij, Gjergj Vata, ish-Qarkomandant i Shkodrës
Familjari rrëfen plagosjen e kryetarit të PD-së Pas plagosjes së Xhovalin Ricës pak orë më parë, djali i Xhaxhait, Sandër Rica, ka treguar momentin kur e ka parë të pla
Vrau çunin e xhaxhait, Anglia në alarm për shqiptarin e rrezikshëm Policia anglezë kanë shpallur në kërkim një shqiptar të rrezikshëm. Granit Shehu, 34 vjeç, (datlindja 14. 01. 1984) k
I vjedh xhaxhait florinjtë, arrestohet i riu në Tiranë Një i ri është arrestuar pasi akuzohet se ka vjedhur disa sende me vlerë në banesën e xhaxhait të tij. Burime zyrtare
Tmerr në Elbasan, vdes ndërkohë që shihte kufomën e xhaxhait në morg Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një shtetas ka ndërruar jetë ndërkohë që ka shkuar të shohë xha
Tragjedi e dyfishtë në Elbasan, 44 vjeçari gjen vdekjen kur sheh xhaxhain e pajetë Një familje është tronditur pas një tragjedie të dyfishtë sot në Elbasan. Teksa kanë qenë duke bërë përgatitjet për v
Motrat Koçi përfshihen sërish në një skandal mashtrimi (FOTO LAJM) Disa qytetarë të Tiranës janë mashtruar sipas policisë nga xhaxhai i Greta dhe Eni Koçit pasi iu ishin premtuar viza për
Këto ishin fjalët e fundit të xhaxhait para se të qëllonte nipin në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës ku ka humbur jetën një i ri. Mësohet se xhaxhai, Bujar Kuçi ka që
Tmerr në Elbasan, nipi godet me thikë xhaxhain dhe tenton t’a djegë me benzinë... Një ngjarje me fund fatal është parandaluar në Elbasan. Shtetasi 26-vjeçar Besnik Zika 26-vjeç banues në Durrës akuz
Gjuajti me armë në dasëm e djalit të xhaxhait, gjykata e dënon me 500 euro gjobë Muhamet Makovci është dënuar me gjobë me një vlerë prej 500 eurosh për veprën penale - armëmbajtje pa leje. Menjëherë pa
Rozana Radi pas humbjes së xhaxhait: "Tregoji mamit e babit atje lart se ju kam zemër" I është dhënë sot lamtumira e fundit artistit të madh, kantautorit Françesk Radi. Radi, humbi jetën ditën e djeshme n
Grabitja e Rinasit, Apeli i Krimeve të Rënda lë në burg Dash Kupën Dash Kupa, një prej të dënuarëve për grabitjen e Rinasit është lënë në burg nga Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda de
KOMENT/ Lul, mos luaj me gjakun e xhaxhait tim! S'ka bir ku*ve që bën këtë (FOTO LAJM) Nga Ilirjan Blloshmi Sot pashë tek “çadra e lirisë”, foton e Vilson Blloshmi (xhaxhit tim). Ajo foto është
Djali i xhaxhait të Ilir Kupës në grupin e grabitësve të bankës Ditën e djeshme Policia e Shtetit arriti që në kohë rekord të evidentojë grabitësit e 3.2 mln dollarë si dhe arriti të k