999 rezultate për

xhavit

Hoti rrëfen atentatet ndaj Rugovës Agim Hoti pretendon se është autor i dy atentateve ndaj ish-Presidentit Ibrahim Rugova. Nga burgu i Dubravës, Hoti thotë
Xhavit Haliti trondit Maqedoninë Një shkrim i nënkryetarit të Kuvendit të Kosovës dhe zyrtar i lartë i PDK-së, Xhavit Haliti, i botuar në të përditshmen
Ja bizneset e Xhavit Halitit Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, është edhe biznesmen. Në dy firma të regjistruara në Kosovë emri i tij
Kolonel Xhavit Gashi, Atasheu i parë i Kosovës në SHBA Kolonel Xhavit Gashi, është atasheu i parë i Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai u përcoll të enjten i dek
Xhavit Haliti: Do të bashkëpunojmë me EULEX-in sh-anëtari i Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, deklaroi në Strasburg se autoritetet e Kosovës do të bashkë