999 rezultate për

xharra

Ja si ka qenë Arbana Xharra gjatë kohës së luftës në Kosovë (VIDEO) Në një video të postuar nga Magazina.al, shihet Arbana Xharra duke folur për gazetarët e huaj në kohën e luftës në vitin
VV i publikoi mesazhet private, Xharra i krahason ata me shërbimin rus Arbana Xharra nga PDK ka vazhduar debatin e njohur për të gjithë mes saj dhe zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje. Këta
Xharra: Shpend Ahmeti po synon zvarritjen e ndërtimit të xhamisë së madhe Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra e ka bërë përgjegjës Shpend Ahmetin për vonesat që kanë të bëjnë me ndërtimin e Xhamisë
Xharra uron Berishën për humbjen: Merreni me relaks! Gazetarja kosovare Arbana Xharra pas humbjes së thellë që Partia Demokratike po pëson nga zgjedhjet e 25 qershorit ka sh
Arbana Xharra distancohet nga deklaratat e Beqës: Jemi në garë, jo armiqësi Anëtarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Arbana Xharra është distancuar nga gjuha që bashkëpartiaku i saj, Hajdar Be
Xharra godet Vetëvendosjen: Po manipuloni të rinjtë! Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra, ka akuzuar sërish Lëvizjen Vetëvendosje për manipulimin e të rinjve. Përmes një pos
Xharra i përgjigjet Patinës: Zyrtarët e partisë tënde lëvizin të armatosur me automjete luksoze Arbana Xharra i është kundërpërgjigjur Shqipe Pantinës, e cila e ka përmendur një truproje të Xharrës. “Shqipe Pantin
Xharra-Kusari-Lilës: Ti vrapon pas alternativave, nuk ofron alternativë Anëtarja më e re e PDK-së, Arbana Xharra ka reaguar me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook ndaj disa sond
Xharra: Shpendi ka qenë shpresë për Prishtinën, tani është dështim (VIDEO) Anëtarja më e re e Partisë Demokratike të Kosovës, Arban Xharra, ka thënë se koalicioni, do ta bëjë vetë Qeverinë. N
Arbana Xharra i kthehet fushatës pas sulmit, me Veselin në Prizren Anëtarja më e re e PDK-së, Arbana Xharra është rikthyer në fushatë bashkë me kryetarin e partisë, Kadri Veseli. Ata k
Xharra rrëfen momentin e sulmit: Më tërhoqën nga flokët, tjetri më mbante këmbët (VIDEO) Arbana Xharra e cila së fundmi ka aderuar në Partinë Demokratike, ka rrëfyer sulmin që iu bë mbrëmjen e së premtes në ga
Lunaçek kërkon hetim për sulmin ndaj Arbana Xharrës Politikania austriake që është edhe zëvendëspresidente e Parlamentit Evropian, Ulrike Lunaçek, ka dënuar sulmin e dhunsh
"E rrahur, por e pamposhtur", ja si duket Arbana Xharra pasi u dhunua brutalisht (FOTO LAJM) Analisti dhe gazetari Berat Buzhala ka vizituar gazetaren Arbana Xharra e cila së fundi iu bashkua Partisë Demokratike t
Policia: Po hetojmë intensivisht për sulmin ndaj Xharrës Policia e Kosovës ende po heton për zbardhjen e plotë të sulmit ndaj gazetares Arbana Xharra, edhe pse deri më tani nuk
Çfarë tha Arbana Xharra për Thaçin dhe Erdoganin pak para se të rrihej barbarisht Arbana Xhara, ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod” këtë të premte, disa orë përpara se ajo të sulmohej fizikisht përpa
Pamje tronditëse, Arbana Xharra e rrahur dhe grisur në spital (FOTO LAJM) Foto të tjera janë publikuar nga dhunimi i Arbana Xharrës gjatë mesnatës së djeshme. Në foto duket se Xharra ka marr
Ja ku u rrah barbarisht Arbana Xharra (FOTO LAJM) Policia e Kosovës është duke hetuar në vendin ku u dhunua gazetarja Arbana Xharra në Prishtinë. Xharra është sulmuar
E dhunuan barbarisht, Arbana Xharra del nga spitali (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur Arbana Xharra është sulmuar mbrëmë në një parking afër shtëpisë së saj nga persona të paidentifikuar
Rrihet barbarisht gazetarja Arbana Xharra (FOTO LAJM) Gazetarja Arbana Xharra është sulmuar barbarisht nga persona të paidentifikuar të cilët e kanë dhunuar në mënyrë barbare
Arbana Xharra e fton në PDK, ja si ia kthen Fatmir Sejdiu Ish gazetarja Arbana Xharra e cila tashmë është bërë pjesë e PDK-së, i ka bërë ftesë ish presidentit të Kosovës Fatmir S