999 rezultate për

xhaferit

DR shpreh ngushëllime për vdekjen e Xhaferit Me ndarjen nga jeta të Arbën Xhaferit, Demokracia e Re i shpreh ngushëllimet e saja më të sinqerta familjarëve, të afërm
Vdekja e Arben Xhaferit, Thaçi mesazh ngushëllimi familjes Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar familjen Xhaferi me rastin e vdekjes së politikanit, p
Shuarja e Arbër Xhaferit, politikanët përcjellin mesazhe ngushëllimi Politikanët nga Shqipëria kanë përcjellë mesazhet e tyre për vdekjen e ish-deputetit të PDSH-së Arbër Xhaferi. Ish presi
PDIU, ngushëllime për vdekjen e Xhaferit Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet është bashkuar në ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Arben Xhaferit. “Ngushëll
Vdekja e Xhaferit, Ahmeti: Humbje e madhe për shqiptarët Vetëm disa minuta pas lajmit për vdekjen e kryetarit të nderit të PDSH-së, Arbën Xhaferi, lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, k
Gruevski i ndalon parlamentin Xhaferit Dje u zhvillua seanca e 12-të parlamentare. Edhe këtë herë ra në sy mos prezenca e zv.kryeministrit shqiptar i ngarkuar
Xhaferi viziton Prishtinën Zëvendëskryeministri Musa Xhaferi sot po qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ai do të
PDSH: Deklaratë skandaloze e Xhaferit Pas akuzave që zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Musa Xhaferi, ia bëri klasës politike në Kosovë se gjoja po përzihen n
Incident midis deputetëve të BDI dhe PDSH (VIDEO) Eshtë evituar një përleshje midis deputetëve të Bashkimit Demokratik për Integrim dhe të Partisë Demokratike Shqiptare.
Fatva e Arbër Xhaferit nga Migjen KELMENDIE kisha lexue me vonesë nji shkrim skandaloz të autorit Arbër Xhaferi, me titull ̶
Mehmeti: Arrestimi i Xhaferit, absurd, i pakuptueshm, i papranueshm. Bashkimi Demokratik për Integrim ka reaguar ashpër pas arrestimit të anëtarit të KQ, Talat Xhaf
Një tezë e rrezikshme e Arben Xhaferit nga Halil MatoshiKosova, shoqëri e hapur dhe shtet qytetar, bashkësi e qytetarëve (Dominque Schnapper) ap
Akraballekut te Arber Xhaferit nga Faik MIFTARI, ShekulliDuke shfletuar ueb faqet në internet hasa në shkrimin me titull”Pasojat e akra
Çeku midis Ahmetit dhe Xhaferit Ahmeti thuhet t’i ketë sugjeruar Çekut që të fillojë bisedimet me krerët e Maqedonisë dhe të nënshkruajë marrëveshje për