999 rezultate për

xhafaj

Artan Hoxha: Vëllai i Fatmir Xhafajt s'do të bëjë asnjë ditë burg në Itali! Gazetari investigimit, Artan Hoxha mund të mos bëjë fare burg në Itali. Sipas tij vëllai i ministrit Xhafaj, nuk do
Pasi përgjoi vëllain e Xhafajt, Veliu rrëfen çfarë tha në prokurori Albert Veliu, i njohur si dëshmitari X në audio-përgjimin e Agron Xhafajt, në një intervistë për gazetën ‘Panorama’ sqar
Audiopërgjimi, gazetari tregon se vëllai i Xhafajt ka dhuruar kampion zëri Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në RTSH, ka deklaruar se Agron Xhafaj ka dhënë kampionin e tij të zërit për të vërtetuar
Deklarata e fortë për Agron Xhafajn: Nuk do të bëjë burg! Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar në RTSH se shanset që Agron Xhafaj të dënohet me burg janë shumë të ulëta. Ai u shp
5 orë tek Krimet e Rënda, çfarë dëshmoi dëshmitari që "fundosi" Agron Xhafajn Ditën e sotme Albert Veliu dëshmoi për 5 orë tek Prokuroria e Krimeve të Rënda në lidhje me dëshminë e tij për vëllanë e
Protestë e madhe në Tiranë, opozita kërkon "shporrjen" e Xhafajt Kreu i PD Lulzim Basha ka lajmëruar shqiptarët për protestë nga veriu në jug për të larguar ministrin Fatmir Xhafaj nga
Rama përplaset me gazetarët pasi i kujtojnë Roshin, Saimirin e Xhafajn Kryeministri Edi Rama u thumbua keq nga gazetarët gjatë një konference për mediat pas Samitit. Gazetarët nuk kanë ku
Rama vihet në siklet nga gazetarët për Xhafajn: Emrin se them dot! Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një deklaratë për mediat pas Samitit në Sofie. Gjatë fjalës së tij ku theksoi fort s
Xhafaj reagon për herë të parë pas rrëfimit të dëshmitarit X (VIDEO) Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka folur për herë të parë në lidhje me akuzat ndaj vëllait të tij pas dëshmisë së dë
Nisin hetimet ndaj dëshmitarit që "fundosi" Agron Xhafajn Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për kallëzim të rremë ndaj shtetasit Albert Veliut. Veliu është "bashkëpunëtori
Taulant Balla zbulon autorin e audiopërgjimit të Agron Xhafajt Partia Demokratike publikoi vetëm pak ditë më parë audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir
Kallëzimi i Agron Xhafajt dhe audiopërgjimi, Prokuroria ka nisur procedimet Ditët e fundit s'kanë qenë aspak të qeta në politikën shqiptare. Audipërgjimi i publikuar nga PS për vëllain e minist
Akuza e rëndë ndaj Agron Xhafajt: U kap me makinën plot me drogë Një akuzë tjetër është hedhur nga kryeministri Berisha kundër Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xh
Dëshmoi për përgjimin e Xhafajt, policia lë të lirë Veliun Albert Veliu nga Vlora, dëshmitari i cili riktheu në burgun e Italisë Agron Xhafajn ka deklaruar se përgjimi nuk është b
Sfidoi Ramën dhe Xhafajn, dëshmitari X jeton i zhytyr në borxhe Albert Eqerem Veliu në qytetin e Vlorës njihet me nofkat Berti i Abesë, ose Babale. Por, përveç kësaj ai njihet në vendl
Rasti Xhafaj dhe Tahiri, flet raportuesi për Shqipërinë Raportuesi për Shqipërinë, Thorsten Frei ka sqaruar edhe njëherë përsa i përket hetimeve dhe akuzave ndaj Ministrit të B
Jo vetëm emrin e Xhafajt, dëshmitari X tregon emrat e shefave të policisë Dëshmitari X në videon e PD-së rrëfeu sot njohjen e tij me vëllanë e ministrit Fatmir Xhafajt. Veliu tha se me Agron
E përgjoi Tahiri? Zbulohet kur folën Agron Xhafaj dhe dëshmitari X (VIDEO) Ashtu siç Albeu.com kishte shkruar dy ditë më parë, përgjimi mes Agron Xhafajt dhe dëshmitarit X, i cili mësohet të jetë
Zbardhet fjala e dëshmitarit X: Vëllai i Xhafajt drejton Vlorën Ndërkohë që flitet se dëshmitari X që futi në kurth vëllain e Xhafajt është arrestuar, PD ka nxjerrë emrin, foto e video
Fundosi Xhafajn, dëshmitari X i dënuar për trafik edhe në Shqipëri Albert Veliu, dëshmitari X, që rrëfeu njohjen me Agron Xhafën, vëllain e ministrit, është i dënuar edhe në Shqipëri.