999 rezultate për

xhafaj

Basha jep alarmin: Xhafaj i ofroi 200 mijë euro Veliut për të përgënjeshtruar akuzat Lulzim Basha ka dalë në një deklaratë për mediat këtë orë të vonë për të treguar se njerëz të besuar të Xhafajt dhe Ram
Berisha deklaron se Xhafaj do shkarkohet, tregon emrin e ri të Ministrit të Brendshëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se ekzistojnë edhe regjistrime të tjera, por që nuk dihet se cfarë përmbajtje
Protestë e dhunshme për largimin e Xhafajt? Demokrati sqaron të vërtetën Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë një protestë kundër ministrit Fatmir Xhafajt, vëllai i të cilit akuzohet për traf
Plas sherri tek ligjet, kërkohet "koka" e Xhafajt me çdo kusht Ka nisur me debate mbledhja në Komisionin e Ligjeve mes opozitës dhe maxhorancës në lidhje me akuzat ndaj ministrit Fatm
Audiopërgjimi i Xhafajt, nisin kërkimet për "Ermalin" Pas marrjes së dëshmive të tre zyrtarëve të Partisë Demokratike, Albert Veliut, Agron Xhafajt dhe gazetarit Jetmir Ollda
Rama ironizon deklaratat ndaj Xhafajt: I është djegur siguresa e mendjes Kryeministri Edi Rama ka vendpsur që të reagojë pas deklaratave të gazetarit Jetmir Olldashi në lidhje me audiopërgjimin
Zbulohet emri dhe fotoja, ky është polici në përgjimin e vëllait të Xhafajt Kush është Ermali, polici që u përmend gjatë audioregjistrimit të publikuar nga Partia Demokratike? Nga verifikimet e
Ky është lokali ku iu ngrit kurthi vëllait të Fatmir Xhafajt në Vlorë (VIDEO) Lokali që shikoni në pamje është vendi ku thuhet se u realizua audio-përgjimi midis Albert Veliut, ose i njohur ndryshe
PS nën presion për Xhafajn, deputetët braktisin komisionet (VIDEO) Deputet e PS-së kanë braktisur komisionet kuvendore pas debatit me opozitën për ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj.
Përgjimet e reja, zbulohet numri i telefonit të Agron Xhafajt (VIDEO) Mbrëmjen e sotme janë zbardhur disa përgjime të reja lidhur me Agron Xhafajn. Në emisionin “Ajsberg” është publikuar
Takimi me Agron Xhafajn, gazetari tregon çfarë ndodhi Pak pasi pranoi autorësinë e përgjimit ku përfshihej edhe Agron Xhafaj, gazetari Jetmir Olldashi ka folur në Opinion ku
Gazetari merr përgjegjësinë: Si e futa në kurth Xhafajn (VIDEO) Gazetari Jetmir Olldashi ka marrë përgjegjësinë dhe ka pranuar sot se është personi që ka bërë përgjimin e Agron Xhafajt
Rama vihet me shpatulla pas murit: Ku e gjetët zërin e Agron Xhafajt? Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë për dorëheqjen e mundshme të Xhafajt. Ai ka sqaruar për ABCNews audipërgj
Rama: Xhafaj do japë dorëheqjen vetëm në një rast Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë për dorëheqjen e mundshme të Xhafajt. Rama deklaroi për ABCNeës se Xhafaj
Për 10 kile mos me hajde, unë flas 100 kile e siper! Del përgjimi tjetër i Agron Xhafajt "Mos më hajde për 10 kile, unë flas për 100 kile e lart". Kjo është deklarata e Agron Xhafajt, e cila sipas deputeti
Përgjimi ndaj Xhafajt, Bardhi tregon çfarë deklaruan në prokurori Ka përfunduar pak më parë dhënia e dëshmisë së demokratëve Ervin Salianji dhe Gazmend Bardhi në Prokurorinë e Krimeve të
Dëshmitari X s'i ndahet vëllait të Xhafajt: I pushtetshëm ka qenë dhe është! Albert Veliu i ka qëndruar gjithçkaje që ka deklaruar në intervistën për Jetmir Olldashin. Veliu ka konfirmuar prapas
Ish-deputeti socialist bën deklaratën e fortë: Rama po lufton Fatmir Xhafajn Ish-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, kryetar i partisë “Zgjidhja” ka bërë deklaratën e papritur në News2 se në fakt R
Gazetari tregon detajet: Si e futëm në kurth vëllain e Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi ka marrë përgjegjësinë dhe ka pranuar sot se është personi që ka bërë përgjimin e Agron Xhafajt
Gazetari: Unë e përgjova vëllain e Fatmir Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi, që intervistoi dëshmitarin X, Albert Veliu kundër Agron Xhafajt, doli në një konferencë për sh