999 rezultate për

xhafaj

Denoncimi, shoferi i Fatmir Xhafajt është vrarë Vdekja e shoferit të Fatmir Xhafajt, Shkëlzen Qordjas, ka krijuar debat të fortë nëse ishte vrasje apo vetëvrasje. Po
Vrasja e shoferit të Fatmir Xhafajt, hetime në disa pista, sekuestrohen pamjet e kamerave të sigurisë Burimet thonë se pista e parë e hetimeve për zbardhjen e vdekjes së shoferit të ministrit të brendshëm, është ajo e vetë
Versioni tronditës: E vranë, me kë ishte në makinë shoferi i Xhafajt Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në makinën e Gardës së Republikës u gjet pa jetë trupi i Shkëlzen Qordjas, sho
Shoferi vrau veten me plumb në kokë, reagon për herë të parë Xhafaj Ndërkohë që kanë kaluar 6 orë nga zbulimi i trupit të pajetë të Shkëlzen Qordja, ka reaguar vetëm pak minuta më parë Min
Kjo është arma me të cilët vrau veten shoferi i Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Gardën e Republikës, ku një punonjës dhe njëkohësisht shof
Zbardhet ngjarja, shoferi i Fatmir Xhafajt është vetëvrarë Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Gardën e Republikës, ku një punonjës dhe njëkohësisht shof
Vdekja e shoferit, vjen akuza e fortë për Xhafajn Gjetja pa jetë i shoferit të ministrit Xhafaj sot në Tiranë i ka dhënë krahë opozitës që të akuzojë atë që ajo e quan "m
Shtohet misteri i vdekjes së shoferit të Xhafajt: U gjetën 7 plumba Shtohet misteri rreth gjetjes pa jetë të shoferit të Fatmir Xhafajt , brenda makinës në garazhin e Gardës së Republikës
Gazeta e opozitës: Mafia vrau shoferin e Xhafajt Në orët e para të ditës së sotme është gjetur i vdekur në rrethana ende të paqarta shoferi i ministrit të Brendshëm, Fat
Ky është shoferi i Xhafajt që u gjet i vdekur (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjetur i vdekur punonjësi i gardës, Shkëlzen Qordja, shoferi i Fatmir Xhafajt
Ministria e Brendshme konfirmon: Gjendet i vdekur shoferi i Xhafajt Ministria e Brendshme ka konfirmuar në mënyrë zyrtare se punonjësi i Gardës së Republikës si dhe shofer i ministrit Xhaf
Zbulohet emri, kush është shoferi i Xhafajt që u gjet i vdekur sot Ditën e sotme u gjet i vdekur punonjësi i Gardës së Republikës, njëkohësisht, shofer i ministrit të Brendshëm Fatmir Xha
Vrasje apo vetëvrasje? Misteri mbi vdekjen e shoferit të Fatmir Xhafajt Një punonjës i Gardës së Republikës është gjetur i vdekur ditën e sotme. Nga raportimet e para mësohet se shtetasi n
Plumb në kokë, gjendet i vdekur shoferi i Fatmir Xhafajt Një punonjës i Gardës së Republikës është gjetur i vdekur ditën e sotme. Nga raportimet e para mësohet se shtetasi n
Deputeti gjerman: Xhafaj t'a pyesë veten nëse mund t'a ushtrojë detyrën Johann Wadepfuhl, deputet gjerman, anëtar i grupit parlamentar CDU/CSU në Bundestag thotë se CDU i thotë Po Shqipërisë p
Xhafaj jep dritën jeshile nga Gjermania: Pro negociatave! Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka udhëtuar këtë herë drejt Berlinit ku është pritur nga ministri Federal i Brendshëm
Audio-përgjimi: Prokuroria nis hetim pasuror për Agron Xhafajn Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimin pasuror ndaj Agron Xhafajt, vëllait të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir
Nis hetimi pasuror për Fatmir Xhafajn Ka nisur hetimi pasuror për familjen Xhafaj. Pak javë më parë ka nisur hetimet nga Agron Xhafajt por sipas ligjit an
Policia kap për fyti protestuesin poshtë zyrës së Xhafajt Ditën e djeshme të rinjtë e opozitës kanë protestuar sërish para ministrisë së Brendshme duke kërkuar dorëheqjen e Fatmi
Basha paralajmëron Ramën dhe Xhafajn: Ju pret një surprizë e madhe Kreu i PD-së Lulzim Basha ka deklaruar se Ramën dhe Xhafajn i pret një suprizë e madhe. Ai u shpreh në Opinion se e d