999 rezultate për

xhafaj

4 postime , Xhafaj i përgjigjet akuzave të opozitës pas dorëheqjes Pas dorëheqjes ka reaguar Xhafaj nëpërmjet Tëitter. Ai ka berë katër postime, ku ndër të tjera i është përgjigjur opo
Ish-Presidenti: Dorëheqja e Xhafajt ishte e imponuar Ish-presidenti Bujar Nishani i ftuar në News 24 ka folur për dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Sipas
Deutsche Welle: Pse e dha dorëheqjen Xhafaj? Dorëheqja e Fatmir Xhafës nga posti i ministrit të Brendshëm vjen e papritur. Vetëm një javë më parë Policia e Shtetit ,
Rama mesazh nga Lushnja, a e "thumboi" kryeministri Fatmir Xhafajn? Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në TWitter, mengjesin e sotëm ka njoftuar dorëheqjen e ministrit të Brenshë
Xhafaj zyrtarisht jashtë qeverisë, dekreti firmoset nga Meta Presidenti i Republikës Ilir Meta ka firmosur dekretin për shkarkimin e Fatmir Xhafajt nga detyra e Ministrit të Brendsh
Prapaskenat, Xhafaj dha dorëheqjen dy ditë më parë (FOTO LAJM) Fatmir Xhafaj i ka paraqitur dorëheqjen Kryeministrit Edi Rama që ditën e enjte dhe këtë fakt e konfirmon fjalimi i fund
Si e kishte paralajmëruar Saimir Tahiri largimin e Xhafajt para një viti (VIDEO) Plot një vit më parë, pikërisht në tetor 2017 për të përmirësuar imazhin e tij pas largimit nga ministër i brendëshëm, S
Xhafaj flet për herë të parë pas dorëheqjes, kë falenderon ai Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj i cili ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme ka reaguar për herë të parë në lidhje me kë
New York Times: Rama nuk jep shkaqet e largimit të Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Dorëheqja e ministrit të Brenshëm të Shqipërisë, Fatmir Xhafaj bëri bujë të madhe mëngjesin e sotëm. Njoftimin për
Prapaskenat, si e detyroi Rama-Xhafajn të jepte dorëheqjen Fatmir Xhafa nuk ka dhënë dorëheqjen me vullnetin e tij të lirë. Atë e ka detyruar të largohet kryeministri. Ky vers
Gjendje alarmi në ministri pas largimit të Xhafajt Dorëheqja e papritur e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka shkaktuar mjaft zhurmë në jetën politike në vend. Mëso
Dorëheqja e Xhafajt, pse Rama fshehu datën në dokument? (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm Edi Rama me anë të një postimi në TWitter ka njoftuar se ministri i Brenshëm, Fatmir Xhafaj ka dhënë d
Prapaskenat, Rama shiti Xhafajn për të shpëtuar Gjushin? Pas dorëheqjes së ministrit të brendshëm Fatmir Xhafaj, ka reaguar edhe ish-kryeministri, Sali Berisha. Berisha shk
Shpërthejnë rrjetet sociale, dorëheqja e Xhafajt kthehet në "meme" (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në TWitter ka njoftuar se ministri i Brenshëm Fatmir Xhafa
Çfarë do thoshte Tahiri? Anulohet konferenca pas dorëheqjes së Fatmir Xhafajt Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka anulluar konferencën e shtypit që kishte paralajmëruar paraditen e sotme. K
Reagon opozita për shkarkimi i Xhafajt, kërkon "kokën" e Ramës Pas shkarkimit të papritur nga detyra të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar opozita. Kreu i grupit parl
Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Lajmin per kete zhvillim kaq te papritur brenda kabinetit qeveri
Prokuroria merr vendimin për "dëshmitarin X" dhe bashkëpunëtorët Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar burg për Albert Veliun, i njohur si "Babalja" apo dëshmitari X, Fredi Alizotin
Xhafaj nxjerr një vajzë me pushtet për të mbuluar torturat ndaj një vajze jetime Fatmir Xhafaj ka urdhëruar sot që të dalë në mbrotje të Policisë së Krujës, e cila siç deklaroi nënkomisar Emiljano Nuhu
Kur u fuqizuan Bajrajt dhe si i forcoi droga e Dukagjinit I ftuar në Real Story të Sokol Ballës, ministri i Rendit Fatmir Xhafaj tha se grupimi i kriminal “Bajraj”, daton shumë h