999 rezultate për

xavi

Barça 1-1 Nice, Enrique ngre në qiell Xavin Baracelona barazoi 1-1 me Nice në takim e dytë miqësor të fazës përgatitore, takim që përtej rezultatit la të kënaqur tr
Xavi largohet nga Barcelona Pas 11 viteve të kaluara në Camp Nou, Xavi Hernandez nuk do të jetë me pjesë e Barcelonës. Sipas të përditshmes kataluna
Dani Alves: S'e shoh dot Barçën pa Xavi-n Pas lajmit se 34-vjeçari Xavi Hernandez ka gjetur akordin me ekipin e Al Arabi në Katar braziliani i Barcelonës Dani Alv
Zyrtare: Xavi te Al Arabi Javët e fundit është folur shumë për një "Revolucion Blaugrana", ose siç e ka shprehur presidenti Bartomeu "një ndryshim
Xavi mund të largohet Drejtuesit e Barcelonës ia kanë bërë të qartë Xavit se nuk do ta pengojnë nëse ai dëshiron të largohet nga Camp Nou. Tra
Xavi në dilemë, pritet takimi me Luis Enriquen Pas një sezoni të komplikuar e me momente delikate, Xavi Hernandez ndodhet në dilemë, të vazhdojë karrierën tek Barcelon
Mata, Cesc e Xavi, golazo në stërvitje (VIDEO) Juan Mata vazhdon të tregojë aftësitë e tij në publik. Fantazisti i Manchester United ka shënuar një golazo në stërvitje
Xavi: Lëreni Messin të qetë! Ka shumë presion që rëndon mbi shpatullat e Lionel Messit pas tre humbjeve radhazi në një javë tragjike për Barcelonën.
Xavi: E shkatërrojmë grupin e Simeones Organi drejtues i futbollit botëror, FIFA, u ka dhënë një shuplakë Blaugranëve me pezullim të përfshirjes në merkato në
Barça-Ateltico, Xavi: Durim për ndeshjen e kthimit Mesfushori i Barcelonës Xavi Hernandez ka analizuar barazimin e djeshëm në çerkfinalen e parë të Champions League mes Bl
Espanyol-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores në El Clasico ndaj Real Madrid dhe asaj në mesjavë ndaj Celta Vigos Barcelona rikthehet këtë të shtunë në fu
Barça-Celta, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores spektakolare tre ditë më parë në El Clasicon përballë Real Madrid Barcelona rikthehet të luajë në "Camp Nou"
Xavi: Ishim Superior Xavi Hernandez është shprehur se Barcelona ishte më superiore se Reali, dhe rezultati pozitiv nuk ka ardhur si pasojë e
E dashura e Hummels në Katalunjë për Xavin (FOTO LAJM) Cathy Fischer, e dashura e mbrojtësit të Borussia Dortmund Mats Hummels, ishte në Barcelonë javën e shkuar. Arsyet e kës
Xavi: Barca s’i frikësohet askujt Mesfushori i Barcelonës, Xavi, thotë se ekipi i tij nuk i frikësohet askujt në Champions, vetëm i respektojnë skuadrat k
"Mos ta lejojmë Bayernin të përsërisë historinë tonë" Në pjesën e dytë të intervistës dhënë për FIFA-n, Xavi Hernandez, i cili ka luajtur mbi 700 ndeshje me Barcelonën, më sh
Xavi: Sëmundja e Vilanovas e bashkoi Barçën Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka insistuar se sëmundja e Tito Vilanovës i karikoi Blaugranat edhe më shumë pë
Barça: David Silva pasardhësi i Xavi Hernandez Barcelona është në kërkim të pasardhësit të Xavi Hernandez, që në fund të këtij sezoni do të fluturojë drejt Shteteve të
"Rosell nuk ndikon në skuadër, jam i lumtur" Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, duket më i lumtur se kurrë, pavarësisht se klima te Blaugranat nuk është idealj
"Xavi e Iniesta? Unë jam më i miri" Arturo Vidal është një nga protagonistët absolutë të sezonit të Juventusit nga muaji gusht i 2013 deri në janar të 2014.