999 rezultate për

xavi

Xavi: Nuk jam më i ri Xavi Hernandez ka deklaruar për ‘Catalunya Radio’ se nuk është më i ri dhe se është i kënaqur që vendosi të qëndronte te
Nga Anglia: Verratti pasuesi i Xavi Hernandez Shtypi anglez flet për të ardhmen e Marco Verrattit, të cilin e lidh me Barcelonës. Sipas asaj që shkruan "Daily Express
Xavi: Jemi në formë të mirë Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, nuk e ka fshehur kënaqësinë për fitoren bindëse kundër Atletic Bilbaos (5:2).
"Përplasja Messi-Enrique? Çështje e mbyllur" Mbrojtësi i Barcelonës, Jeremy Mathieu, zbuloi diën e djeshme se Lionel Messi dhe Luis Enqirue ishin përplasur me njëri-
Xavi: S'mund të lejojmë një tjetër vit pa trofe "2014 ka qënë një vit i vështirë në nivelin njerëzor dhe profesional. E vetmja gjë e drejtë ishte qëndrimi edhe për një
Xavi: Ja "tre kafshët" e Barcelonës Xavi Hernandez, në një intervistë për katalanasen "Sport.es" ka thurur elozhe për treshen e sulmit të Barcelonës Lionel
Prapaskena, Xavi: Luis Enrique më bindi të qëndroja Xavi Hernandez zbulon disa detaje të merkatos së verës duke u shprehur se vendosi të qëndrojë te Barcelona pavarësisht n
Xavi: Madridi nuk na dëgjon, nuk shoh dialog E përditshmja katalanase, "El Mundo Deportivo" zbulon detaje nga intervista me Xavi Hernandez ku katalanasi tha qartë m
Xavi: Dua të jem Guardiola i ardhshëm i Barçës Në një intervistë për gazetën spanjolle "El Pais" mesfushori i Barcelonës Xavi Hernandez ka folur për të planet e së ard
Xavi: Nuk është problemi te skemat e trajnerit Xavi Hernandez e pranon se Barcelona bëri një tjetër hap pas me barazimin në fushën e Getafes. Gjithsesi, në këndvështri
Giggs mbreti i asisteve në Champions, Ronaldo mbi Messin (FOTO-LAJM) Rayan Giggs është asistuesi më i mirë në historinë e Champions Leagues me plot 27 asiste. Në vendin e dytë ndodhet Xa
Luis Enrique: Si mund të lesh në stol Messin? (VIDEO) Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique e pranon se konsideroi idenë për ta lënë në stol Lionel Messin gjatë ndeshjes kundër
Barça "tris" Eibarit, +4 nga Reali (VIDEO-LAJM) Barcelona ka mposhtur me rezultatin 3-0 Eibarin, në javën e tetë të La Ligas dhe pozicionohet e para me 22 pikë +4 nga R
Rekordi në "Bernabeu", Xavi: Nderim për një futbollist si Messi Lionel Messi është shumë pranë thyerjes së rekordit të Telmo Zarras sa i përket golashënuesit më të mirë në historinë La
I dënuari për përdhunim, përdhunohet nga 20 të burgosur (FOTO LAJM) Braziliani Daryell Dickson Meneses Xavier po vuante dënimin në burgun Wansbeck DF pasi kishte përdhunuar dhe më pas kish
Champions League, Xavi barazon Raul Gonzalez Xavi Hernandez ka barazuar Raul Gonzalezin në krye të renditjes së lojtarëve me më shumë ndeshje në fazën finale të Cham
Xavi, kapiteni i ri i Barcelonës Do të jetë Xavi kapiteni i ri i Barcelonës. Regjizori 34-vjeçar është shpërblyer në këtë mënyrë nga shokët e skuadrës, p
Xavi, Del Bosque: Humbëm një futbollist unikal Lamtumira e Xavi Hernandez nga Spanja u komentua menjëherë dhe me dëshpërim nga trajneri Vicente del Bosque. Një pikë re
Xavi heq dorë nga futbolli ndërkombëtar Mesfushori i Barcelonës Xavi Hernandez heq dorë nga futbolli ndërkombëtar. Ylli 34-vjeçar katalanas ishte pjesë e Kombët
Dëmtohet Xavi Barcelona ka njoftuar se Xavi Hernandez ka pësuar një lëndim në stërvitje dhe do të mungojë për një kohë të shkurtër.