999 rezultate për

xavi

Xavi: Fillimisht mendoja se Van Gaal ishte një idiot Ikona e Barcelonës, Xavi, ka rrëfyer se ai fillimishtë mendonte se Louis van Gaal ishte një “idiot” kur ai erdhi për her
4 legjendat që braktisën ekipin e zemrës (FOTO LAJM) Vera e vitit 2015 do të ngelet gjatë në memorien e shumë tifozëve, pasi shënoi largimin e katër legjendave të futbollist
Xavi dhe Busquets sërish bashkë, por në ... plazh (FOTO LAJM) Kanë fituar të gjitha trofetë e sezonit me Barcel onën, dhe tashmë nuk kishin si ta festoni më mirë nën shoqërinë edhe t
Prekëse, 10 vjeçari qep rroba për të pastrehët (VIDEO) Kjo është një histori prekëse që tregon një djalosh 10 vjeçar, i cili kishte jetuar më parë në një kamp për të pastrehët
Ja si bëhet Xavi kur pinë shumë (VIDEO) Kur Xavi pinë shumë ai nuk i njeh as shokët e skuadrës. Madje, nuk lejonte Iniestan dhe Neymarin të hipnin në vendin më
Batuta e Xavit për Pirlon: Humb dhe qëndro te Juve Mesfushori i Barcelonës Xavi Hernandez ka qënë protagonist i një interviste të gjatë dhënë "La Gazzetta dello Sport", në
Xavi kërkon Championsin, pasuesi do te jetë ... “Legjenda” e Barcelonës, Xavi Hernandez, pranoi se do ta ketë të vështirë t’i përmbaj lotët nëse katalanasit fitojnë nda
Tronditet Barcelona, mungon një super lojtar në finale? Barcelona i gëzohet fitores në Kupën e Mbretit, por është në ankth mbi gjendjen e Andres Iniestës. Fantazisti spanjoll u
Xavi: Barça ia del shumë mirë dhe pa mua Xavi Hernandez ka bërë gati valixhet për t'u transferoruar në Katar, ku e pret një kontratë miliardere me Al Sadd-in.
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Karikatura e ditës së sotme e portalit Goal.com i kushtohet mesfushorit të Barcelonës, Xavi Hernandez. Spanjolli i c
Ja oferta e Al Sadd për Xavi-n Tashmë janë të njohura kushtet e kontratës që Al Sadd është gati të ofrojë për transferimin e Xavi Hernandez në Katar. E
Alves dhe Xavi, prioritetet e Bartomeut Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka vendosur të merret personalisht me dy çështje të hapura në kampin kata
Bartomeu: Xavi e di që mund të qëndrojë në Barcelonë Mesfushori ikonë i Barcelonës nuk e ka thënë ende fjalën e fundit, ndonëse te blaugranat shpresojnë që largimi i tij të
Xavi mohon gjithçka: Nuk kam firmosur me Al Sadd Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka hedhur poshtë raportimet se ai ka firmosur një kontratë me skuadrën nga Kata
Tashmë është zyrtare: Xavi në Katar (FOTO LAJM) Xavi Hernandez ndodhet në Katar ku ka zyrtarizuar rreth transferimit të tij te ekipi i Al Sadd, ekip në të cilin militon
Kontratë faraonike, Xavi firmos me Al Sadd Xavi Hernandez do ti japë lamtumirën Barcelonës në mbyllje të këtij sezoni dhe sipas asaj që raporton "AS", është gati k
Barça, Luis Enrque: Xavi, qëndo! Gjatë konferencës së fundit për shtyp tekniku i Barcelonës Luis Enrique foli edhe për mesfushorin Xavi Hernandez, i cili
Shokon Iniesta: Ndjej se nuk mund të luaj më me Xavin Ndodh prej vitesh që sa herë flitet për mesfushorët më të mirë në botë mendja të shkon menjëherë te Xavi Hernandez dhe A
Barça, ofertë joshëse nga Katari për Xavi-n Vijnë zhvillime të reja në lidhje me të ardhmen e Xavi Hernandez. Sipas "Marca", opsioni New York City mbetet më i vësht
Ja ekipi i ardhshëm i Xavi Hernandez Xavi Hernandez është pranë përfundimit të aventurës së tij të gjatë me Barcelonën. Mesfushori katalanas mësohet se është