999 rezultate për

xavi

Xavi: Barca nuk e priste që diksuh të paguante klauzolën e Neymarit Xavi pranon habinë e tij në dëshirën e brazilianit për tëu larguar nga Barcelona. Neymarin së shpejti do të debutojë me
Xavi shkon pas shijeve të katalanasve, ky është lojtari ideal për Barcelonën Ish-mesfushori i Barcelonës i ka kërkuar klubit të nënshkruajë mesfushorin e Paris Saint-Germain Marco Verratti. Duke
Xavi del kundra klubit, zbuloni çfarë thotë për nënshkrimin e Bellerin Legjenda e Barcelonës Xavi këmbëngul se Barcelona nuk duhet të ri-nënshkruajë me ish-lojtarin e La Masia, Hector Belleri
Xavi: Në finale e Championsit për tifo për ta, shpresojnë që ta fitojnë ... Ish-ylli i Barcelnës Xavi Hernandez ka folur për finalen e Ligës së Kampionëve, teksa është shprehur se e ka të pamundur
Xavi: Buffon meriton Championsin dhe "Topin e Artë" Ish-mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez ka shprehur opinionin e tij në lidhje me finalen e Champions League, Juvent
Emocionuese, djali e sheh botën me ngjyra për herë të parë (VIDEO) Një djalë dhjetëvjeçar Xavier McCoury, ka marrë një dhuratë të mrekullueshme në ditëlindjen e tij, e cila i ka emocionua
Sozia e Messit shfaqet dhe në Iran, kanë një ngjashmëri të pabesueshme (FOTO LAJM) Lionel Messi, është një futbollist unikal, një ndër më të mirët që ka pasur historia e futbollit. Mbi 500 gola të shënua
Xavi zbulon goditjen bombë që do të bëjë Guardiola në merkato Xavi Hernandez edhe pse prej kohësh është larg Guardiolës, e njeh mjaft mirë. Mesfushori spanjoll ka zbuluar së fundmi d
Xavi: Këta dy lojtarë janë të lindur për Barcelonën Ish mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka këshilluar katalanasit që të nënshkruajnë sa më parë me mesfushorin e Pa
Xavi jep parashikimin e tij për ndeshjen Juventus-Barcelona Dy pas finales së Berlinit, në duelin Juventus-Barcelona nuk do të jetë Xavi Hernanedez. Ish-mesfushori katalanas ka dhë
Statistikat e frikshme të Iniestës në 399 ndeshje me Barçën Andres Iniesta ka luajtur 399 ndeshje në kampionat që nga debutimin e tij më 21 dhjetor, 2002 në Mallorca-Barcelona (0-4
Xavi mendon se "Topin e Artë" nuk duhet ta kishte fituar Ronaldo Xavi Hernandez mendon se “Topi i Artë” nuk duhej të ishte fituar nga Cristiano Ronaldo. Portugezi i Realit të Madridit e
Xavi: Ja e ardhmja e Messit Xavi Hernandez ka këshilluar që Lionel Messi mos largohet nga ‘Camp Nou’. Reagimi i spanjollit vjen pasi kohët e fund
Xavi: Ja me kë skuadër duhet të luajë Messi Xavi Hernandez, ish anëtari i Barcelonës, ka thënë se klub më të mirë për Lionel Messin sesa Barcelona nuk ka. Ditëve
Xavi sulmon ashpër Mourinhon: Nuk mendon për futbollin Ish-futbollisti i Barcelonës, Xavi Hernandez nuk ka kursyer kritikat për Jose Mourinhon i cili sipas tij është një trajn
Xavi kritikon ashpër lojën e Simeones Simeone me Atleticon e tij ka ngjallur debat për mënyrën e futbollit që po aplikon. Ish mesfushori i Barcelonës, Xavi
Xavi: Mahrez lojtar i mirë për Barçën Xavi Hernandez është shprehur i bindur se Riyad Mahrez i ka të gjitha mundësitë që të jetë lojtar i Barcelonës. Mahre
Xavi: Messi është më i mirë se Ronaldo Xavi Hernandes ka thënë se Leo Messi është lojtar më inteligjent se Cristiano Ronaldo Ish-kapiteni i Barcelonës, Xavi
Xavi: Ja dy futbollistët që duhet të transferojë Barcelona (FOTO LAJM) Legjenda e Barcelonës, Xavi Hernandez, ka thënë se e pëlqen shumë Paulo Dybala-n dhe Marco Verratin, për të cilët mendon
Ja te cili ekip do të shkojë Xavi Simons Xavi Simons, ylli 12 vjeçar holandez i Barcelonës tashmë në vëmendjen e Real Madridit. Sipas gazetës spanjolle “Sport” R