999 rezultate për

xavi

"Kimmich është lojtar perfekt për Barcelonën" Xavi Hernandez ka evidentuar një futbollist që mund t’i bëje punë Barcelonës. Ai është Joshua Kimmish, mesfushori i Baye
5 trajnerët që mund të zëvendësojnë Valverden te Barcelona Ernesto Valverde mund të largohet nga drejtimi i Barcelonës në fund të sezonit. Trajneri spanjoll gjatë një intervist
Legjendat e Barcelonës tregojnë si e mundën Realin 6-2 në Santiago Bernabeu Një dokumentar po realizohet teksa kujton kohët e arta të Pep Guardiolës tek Barcelona ku ai fitoi gjithcka me këtë klub
Xavi flet për Topin e Artë: Më vjen mirë që nuk u përsërit 2010 Xavi Hernandez është rikthyer të flaës për “Topin e Artë” të fituar nga Luka Modriç. Spanjolli ishte i pranishëm në
Xavi Hernandez zyrtarizon tërheqjen nga futbolli i luajtur Çavi Hernandez e ka vendosur; në muajin prill do t’i thotë lamutmirën futbollit të luajtur. Ish mesfushori i Barcelonë
Marrëzia s'ka fund, ky djalë bëhej si grua për të shkuar me djem Një 33-vjeçar anglez u dënua me 15 vite burg, pasi u shtir se ishte femër, duke mashtruar së paku katër meshkuj, për të
Legjenda e Barcelonës thur elozhe për yllin e Realit Legjenda e skuadrës së Barcelonës, Xavi Hernandez ka thurur elozhe për yllin e Real Madrid, Luka Modriç. Ai tha se kroat
Xavi flet me nostalgji për kohën e Guardiolës Ish-ikona i skuadrës së Barcelonës, Xavi Hernandez e kujton me nostalgji kohën e Pep Guardiolës te katalanasit. Ai tha s
Xavi tregon pasuesin e tij te Barça Ish-legjenda e skuadrës së Barcelonës, Xavi Hernandez ka theksuar se Arthur ka ngjashmëri me lojën që ai ka bërë me kata
Xavi: Messi mund të luaj deri në moshën 40-vjeçare Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Xavi Hernandez, beson se ish-bashkëlojtari i tij, Lionel Messi, mund të vazhdojë
Xavi “shuplakë” Maradonës: Messi është i pakrahasueshëm Xavi Hernandez thyen heshtjen dhe flet për akuzat e Diego Armando Maradonës në drejtim të Lionel Messit sa i përket perf
Shoku më i mirë trondit Messin: Ronaldo qendron më lartë Në një deklaratë në vitin 2008, ish-mesfushori i Barcelonës, Xavi, kishte thënë se Cristiano Ronaldo ndikon më shumë në
Messi zbulon Xavin e ri tek Barcelona Lionel Messi e ka gjetur Xavi Hernandesin e ri të Barcelonës. Gjatë një interviste në Catalunya Radio, Messi thotë se ës
Formacioni më i mirë i La Ligas, kush e zë vendin e Iniestas dhe Xavit? La Liga vazhdon të jetë kampionati më i fortë në botë, ku klubet e kësaj lige po dominojnë futbollin. Duke analizuar
Ky është goli fantastik i "Xavit" të ri të Barcelonës (VIDEO) Barcelona arriti të mundë skuadrën angleze të Tottenham vetëm me anë të penalltive (5-3). Rezultati i kohës së rregul
Xavi trajner i Barcelonës? "Në dhjetor vendoset gjithçka" Legjenda e Barcelonës, Xavi Hernandez po përfolet shumë se pasi të mbyllë karrierën e tij si futbollist të nis një avent
Xavi bie në kurth, përgjohet duke sharë Barcelonën dhe lavdëruar Realin (VIDEO) Një bisedë private e Xavi Hernandes pas fitores së Champions League nga Real Madridi është shpërndarë nëpër rrjetet soci
Xavi akuzon Barcelonën: Jeni në gjumë Ish-mesfushori i Barcelonës, Xavi së fundmi ka reaguar mbi gjëndjen aktuale të klubit të Barcelonës duke ju thënë se jan
Xavi rinovon kontratën me klubin arab Ish ylli i Barcelonës dhe Spanjës ka zgjedhur që të zgjasë kontratën edhe dy vite me skuadrën nga Katari, që i bie se ai
Casemiro i përgjigjet Xavit: Nuk kuptoj futbollin se nuk luaj për Barcelonën Duke folur në një konferencë për media para finales së Champions Leagues kundër Liverpoolit, Casemiro i është përgjigjur