999 rezultate për

woody

SHBA-të dërgojnë anijen gjigante në Kretë, mesazh i fortë për armiqtë Anija gjigante ushtarake e SHBA-ve, USS Hershel "Woody" Williams do të ankorohet përgjithmonë në bazën amerikane të Soud
"Përbindëshi" amerikan zbarkon në Greqi, mesazhi i fortë përmes emrit (FOTO LAJM) Tensionet janë të larta në Mesdhe duke bërë që fuqitë botërore të rrisin prezencën e tyre në rajon. Kështu, helikopte
13 vjet të humbura, gjenden këpucët që intriguan Hollywoodyn Një palë këpucë të kuqe të vjedhur nga një muze, janë gjetur nga policia 13 vjet pas vjedhjes. Këpucët, të cilat u morën
Fadil Berisha jep mendimin për Klea Hutën, kujt VIP Hollywoody i ngjan Klea Huta dhe Elgit Doda kanë realizuar një set fotografik nga i famshmi Fadil Berisha, këtë herë në amerikë ku kanë kal
Aktori shqiptar në xhirimin e filmit me Selena Gomez (FOTO LAJM) Aktori me prejardhje shqiptare, që po prek tashmë majat e Hollivudit, Marko Caka, është pjesë e filmit ‘Shi në muze’ me
Trump emëron ambasadorin e ri në Londër Presidenti amerikan, Donald Trump ka emëruar ambasador në Britaninë e Madhe mbledhësin e fondeve republikane dhe pronar
Një rrëfim nga Woody Allen, i zhgënjyer nga filmat e tij Woody Allen mbetet një nga regjizorët më prodhimtar, me filma me gamë të gjerë temash dhe gjithmonë tërheqëse për shikue
Allen lançon filmin e tij të ri "You Will Meet a Tall Dark Stranger" Regjizori veteran i filmit Woody Allen lançoi filmin e tij të ri të martën në Spanjë, "You Will Meet a Tall Dark Strange