999 rezultate për

windows

WhatsApp nuk ndalet, ja risia e fundit (FOTO LAJM) WhatsApp është një ndër aplikacionet më të përdorur, kohët e fundit ai po tregon sukses mbi ccdo platformë. Së fundm
WhatsApp së shpejti në Windows (FOTO LAJM) Përdoruesit e WhatsApp tashmë do të kenë mundësi dërgimin e mesazheve përmes këtij rrjeti social mund ta realizojnë dhe
Microsoft prezanton telefonin me Windows 10 (FOTO LAJM) Pas shumë muajsh pritjeje e parashikimesh për telefonin e Microsoft po bëhet gati për të prezantuar telefonin e tij më
FITONI NGA SHTËPIA me këto 50 euro falas duke tregtuar me çmimin e aksioneve të Microsoft Viti 2015 në tregjet financiare ishte i dominuar nga kompanitë e teknologjisë. Njëra ndër kompanitë që u dallua më shumë
"Yahoo Tech" zbulon ikonat e fshehura të Windows 10 Windoës 10 është sistemi më i ri operativ në treg, duke bërë që shumë përdorues ta kenë të vështirë përdorimin e tyre. P
Windows 10 prezanton tabletin e ri Windows 10 ka prezantuar tabletin e tij të parë në Britani. Kjo është një pajisje që do të punojë me sistemin operativ W
Evolimi i Windows ndër vite (FOTO LAJM) Microsoft prezantuar më në fund versionin e saj më të ri të krijuar Windows 10. Në këtë model mësohet se Microsofti ka
Më në fund Windows 10 është gati Windows 10 është sistemi i ri operativ i Microsoft, i cili do të lançohet nesër. kjo është një risi që kompania ka sjel
Viber vjen në kompjuter Viber,aplikacioni i populluar për mesazhe e video, duket se tashmë do të jetë në dispozicion dhe për kompjuterat, që ope
Gati për në treg pajisja e re Windows Phone e LG-së Windows Phone e LG-ës, nxjerr në pah karakteristikat kryesore të pajisjes më të re. Telefoni Windows ka ekran prekje
Windows 10, i fundit sistem operativ nga Microsoft Microsoft Windows 10 OS, mund të jetë sistemi i fundit operativ që do të prezantojë kompania. Një nga anëtarët e komp
Continuum for Phones transformo telefonin në kompjuter Continuum for Phones është veçoria më e re e sjellë nga Microsoft për platformën Windows 10, e cila do të bëjë të mundur
Microsoft sjell aplikacionin Office për telefonat Windows Microsoft prezantoi aplikacionet Office për telefonat inteligjentë Windows. Aplikacionet e reja Office janë dizajnuar pë
Microsoft Lumia 540 me ekran 5 inç (FOTO LAJM) Microsoft Lumia 540 është telefoni më i ri me dy karta. Telefoni është i pajisur me Ekran 5 inç me rezolucion 1280 x 720
Skype Translator, mundëson komunikimin mes të huajve Microsoft prezanton versioni më të ri që ka sjellë në shërbim të Skype, Skype Translator, i cili është një mundësi e mir
Microsoft publikon telefonat që do të pajisen me Windows 10 Microsoft njoftoi se versioni i paraprak i Windows 10 mbërrin te një pjesë e telefonave Lumia. Kompania shpjegoi se pse
Windows 10 i disponueshëm në 111 gjuhë Microsoft bën me dije se sistemi i operimit Windoës 10 do të dalë këtë verë në 190 shtete dhe do të jetë i disponueshëm
Microsoft sjell risi të re te Windows 10 Microsoft njofton përdoruesit të përditësojnë sistemin e tyre operativ në Windows 10, pasi do të mund të kursejnë hapësi
Toshiba lançon tabletët Windows 2 në 1 Toshiba lançon një linjë të re të tabletëve Windows 2 në 1 në Japoni. Toshiba Dynabook R82, është një tablet i cili v
Pesë pajisjet teknologjike të javës (FOTO LAJM) Kjo ishte java teknologjike kështu mund ta quajmë për shkak të risive dhe prezantimeve që u bënë gjatë kësaj jave. Ishin