999 rezultate për

wilson

I huazuar, Liverpooli merr vendim për të ardhmen e Wilson Skuadra e Liverpool ka lajmëruar se futbollisti Harry Wilson do të jetë pjesë e Bournemouth deri në përfundim këtij sezo
Çfarë u ndodh mushkërive pas diagnostikimit me Covid-19? Mjeku i sëmundjeve respiratore dhe presidenti i Kolegjit Mbretëror Australian të Mjekëve, John Wilson, shpjegoi për The
Kanë vajzë dhe djalë, Ciara dhe Wilson zbulon gjininë e fëmijës së tretë (VIDEO) Këngëtarja shumë e famshme amerikane, Ciara njoftoi në mediat sociale në fund të janarit se ajo dhe burri i saj qendërmb
''Ne jemi supershpërndarësit'', mjekja e bordit fluturues tregon si e transmetoi COVID 19 te familja Gabrielle Wilson po shijonte një shëtitje me fëmijët e saj një pasdite teksa e pushtoi një ndjenjë dobësisie. “Më god
Çfarë u ndodh mushkërive pas diagnostikimit me Covid-19? Mjeku i sëmundjeve respiratore dhe presidenti i Kolegjit Mbretëror Australian të Mjekëve, John Wilson, shpjegoi për The
Tentativat për të copëtuar Shqipërinë, si e shpëtoi SHBA tre herë vendin e shqiponjave (VIDEO) Shtetet e Bashkuara të Amerikës patën një rol kryesor në pengimin e ndarjes për të disatën herë të territoreve shqiptare
Siç s'ju shkon mendja, këto janë tualetet më qesharake në botë (FOTO LAJM) Tualetet më të çuditshme nga e gjithë bota janë mbledhur në një galeri online tepër qesharake. Pamjet u ndanë për he
Chelsea nuk përmbahet, ofron 50 mln £ për sulmuesin anglez Chelsea po mendon që të përforcojë sa më shumë skuadrën në merkaton e janarit. Blutë e Londrës janë vënë në ndjekje
Chelsea ka gati ofertën e parë për Callum Wilson Gonzalo Higuain duket se do të qëndrojë te Milani pasi klubi italian nuk e ka lejuar largimin e tij drejt Chelseat. G
Zbardhet letra 100-vjeçare, kush janë studentët shqiptarë që i shkruan Wilsonit? (FOTO LAJM) Zbulohet pas 100 vjetësh letra që 9 studentë shqiptarë të Universiteteve të Vjenës i dërguan presidentit Woodrow Wilson
I shpërtheu në xhep cigarja elektrike, burri digjet në mënyrë të llahtarshme Një ngjarje e tmerrshme i ka ndodhur një 37 vjeçari nga Anglia, Darren Wilson. Atij i shpërtheu në xhep cigarja elekt
E FUNDIT/ Vdes futbollisti i njohur, kampion bote Ray Wilson, ish-kampion i Kupës së Botës me Kombëtaren e Anglisë, ka ndërruar jetë sot në moshën 83-vjeçare. Në moshë
Bournemouth shokon Chelsean (VIDEO) Bournemouth ka befasuar Chelsean, duke kaluar në avantazh në "Stamford Bridge". Autori i golit është Callum Wilson,
A e dini se Giggsin nuk e kanë falur akoma prindërit për një gabim të bërë Babai i Ryan Giggs, Danny Wilson ndihet ende i turpëruar nga i biri i tij, i cili mori drejtimin e Uellsit ditën e martë
A e dini kush është gjirokastriti i parë që ka shkuar në Hënë? (FOTO LAJM) A e dini se kush është gjirokastriti i parë që ka shkuar në Amerikë? Ambasada Amerikane bën me dije se ai është Wilso
Për 20 vite e shndërron oborrin e shtëpisë në pyll ekzotik (FOTO LAJM) Nick Wilson, ka kaluar 20 vite dhe duke u marrë me transformimin e kopshit të tij në Leeds, Angli, nga një oborr i zakon
Aksident i rëndë tek sheshi “Wilson” në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë sheshit “Wilson”. Mësohet se një person i cili drej
Trump nominon Heather Wilson për Sekretare të Forcave Ajrore Presidenti amerikan Donald Trump ka nominuar për sekretare të Forcave Ajrore, kongresisten Heather Wilson, e njohur për
Wilson: Zaev kryeministri i ardhshëm i Maqedonisë Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, mori pjesë mbrëmë në mbledhjen e Këshillit Atlantik, e cila u mbajt në Mal të Zi. Zae
Aktorja e famshme kërcënohet me jetë Fama ka dy anët e medaljes, e ndërsa rrjetet sociale në të shumtën e rasteve janë kthyer në një mankth për yjet e show b