999 rezultate për

willis

Në karantinë me ish-gruan! Përse aktori nuk gjendet përkrah bashkëshortes së tij (FOTO LAJM) Nëse jeni të martuar, karantinimi ju ka gjetur përkrah bashkëshortes suaj, por ky nuk është rasti i Bruce Willis. Aktori
Bruce Willis feston 60 vjetorin (FOTO LAJM) Ndonëse është 60 vjeç, aktori Bruce Willis nuk e ka fshehur dëshirën për të pasur një djalë. Një vit më parë ai u bë bab
Brus Willis apel vajzës: Do ndërpriten të ardhurat po nuk le drogën Brus Willis dhe Demi Moore, kohët e fundit kanë qënë shumë të shqetësuar shumë për shëndetin e vajzës së tyre 20 vjeçare
Vajza e Demi Moore del “topless” në qytet, protestë ndaj Instagram Vajza e Demi Moore dhe Bruce Willis është tejet rebele dhe kjo është reflektuar edhe me "protestën" që ajo ka mbajtur pë
Vjen në jetë vajza e pestë e aktorit Bruce Willis Sjellja në jetë e një fëmije, i ka lumturuar shumë Bruce Willis dhe Emma Heming-Willis. Gruaja e aktorit ka publikuar di
Bruce Willis baba për herë të pestë Aktori Bruce Willis është bërë baba për herë të pestë. 59-vjeçari dhe bashkëshortja e tij Ema, 35-vjeçare, kanë mirëprit
Polici rus në një aksion si Bruce Willis (VIDEO) Një agjent i policisë ruse është protagonist i një operacioni për arrestimin e një të dyshuari. Operacioni i ngjason aty
Vajza e katërt e Bruce Willis Në këtë foto shihet aktori hollivudian Bruce Willis, me vajzën e tij të porsalindur. Kjo është fotoja e parë e publikuar
Vajza e Moore: Mamaja ime, drejt rikuperimit të plotë Rumer Willis, e bija e Demi Moore dhe e Bruce Willis, theu heshtjen në lidhjen me gjendjen që po kalon aktorja 49-vjeçar
Moore e sëmurë shqetëson ish bashkëshortin Bruce Willis Bruce Willis gjendet pranë ish bashkëshortes Demi Moore në këtë periudhë kur ajo po vuan ndarjen nga aktori Ashton Kutch
Willis: Jam burrë për shtëpi Bruce Willis pëlqen më shumë të kalojë mbrëmjen në shtëpi me gruan e tij, Emma Heming, se sa të shkojë nëpër "party". Ak
Bruce Willis: Nuk jam nje fans i internetit Aktori Bruce Willis është shprehur në një intervistë se është i tmerruar nga format m