999 rezultate për

williams

Trafiku i organeve, kryeprokurori i EULEX sërish në Shqipëri Akuzat e hedhura nga Dick Marty për trafikim organesh ka risjellë në Tiranë kryeprokurorin e EULEX John Clint Williamson
Serena Williams kërkon burrë Është 30 vjeçe dhe jeta e saj sentimentale tani nuk përbën më një mister. Impenjimet e shumta nuk e kanë lejuar Serena W
Shokon Serena Williams: Nuk më pëlqen sporti Deklarate shokuese vjen nga Serena Williams, ish-numri një në botë në tenis, aktualisht në vend të 12-te, sipas renditje
Hetimet për akuzat ndaj UÇK-së, komplekse Prokurori John Clint Williamson, i caktuar nga Bashkimi Evropian, për zhvillimin e hetimeve lidhur me akuzat për trafiki
Krem me gurë të çmuar kundër rrudhave Femrat, prej kohësh janë njohur si adhuruese të zjarrta të diamantit. Shkencëtarët kanë zbuluar se, diamanti mund të jap
Williamson së shpejti në Tiranë Prokurori udhëheqës i task-forcës speciale për hetime të Bashkimit Evropian, Clint Williamson përfundoi vizitën e tij në
Prokurori i EULEX-it, largohet nga Kosova Prokurori udhëheqës i task-forcës speciale për hetime të Bashkimit Evropian, Clint Williamson, përfundoi vizitën e tij n
Stosur fiton US Open për femra Samantha Stosur fiton titullin e saj të parë Grand Slam duke mundur Serena Williams në finalen e US Open. 27-vjeçarja a
Reporteri urren raportin e tij (VIDEO) Nuk dihet me siguri se çfarë po ndodh, por duket se ky reporter nuk është i kënaqur me performancën e tij. Duke raportua
Robbie Williams poston një foto nga spitali Robbie Williams i ka kërkuar falje fansave për anullimin e koncertit në Danimarkë si rezultat i një helmimi të rëndë nga
Robbie Williams ka frikë të bëhet baba “Mendoj se kjo është pjesë e punës. Kështu shkon, ajo jo? Ajo është e paepur për të pasur fëmijë... Unë jam i tmerruar n
Robbie Williams po plaket Robbie Williams po tregon shenjat e para te plakjes. Këngëtari 37-vjeçar është parë me flokë gri dhe i shëndoshë gjatë n
Robie Williams: Deklarata per martese ishte nje shaka Zëdhënësi i Robbie Williams ka konfirmuar se propozimi për martesë që i ka bërë
Williams: Kosova dhe Osetia e Jugut janë raste të ndryshme Drejtori i Institutit për të Drejtën Ndërkombëtare dhe Publike në Uashington Paul Williams