999 rezultate për

williams

Dedikim ndaj të atit Robin Williams: Vetëm ti do kesh yje që do qeshin (FOTO LAJM) Zelda Williams ka bërë një dedikim në Instagram, për humbjen e babait të saj, Robin Williams. Aktorja 25 vjeçare ka shpë
Gjendet i vdekur aktori Robin Williams, dyshohet për vetëvrasje (FOTO LAJM) Gjatë së hënës është gjetur i vdekur në banesën e tij në Kaliforninë e Veriut, aktori amerikan Robin Williams. Lajmi për
Williamson takoi kryeministrin serb Prokurori amerikan, Clint Williamson ka takuar sot në Beograd kryeministrin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Nga takimi n
Raporti i Williamson, 10 ushtarë të UÇK-së akuzohen për krime lufte?! Të paktën 10 ish-ushtarë e ish-komandantë të UÇK-së do të përballen për krime lufte. Prokurori amerikan Clint William
Pse nuk e takoi kryeprokurori Hashim Thaçin?! Kryeprokurori Clint Williamson i ka përfunduar takimet me krerët e politikës kosovare. Pasi takoi Jahjagën, ai ka kry
Javën tjetër zbardhet raporti i Dick Martyt?! Raporti i hetuesve që udhëhiqet nga Williamson do të raportohet javën e ardhshme në Bruksel. Kjo është ajo çka i ka t
Williamson sy më sy me Jahjagën Prokurori i posaçëm, që po heton pretendimet e ngritura nga Dick Marty, Clint Williamson është takuar sot në mëngjes me
"Hija e rëndë" e raportit të Dick Martyt Edhe njëherë kthehet në dritë raporti i Dick Martyt. Kryeministri Hashim Thaçi pritet të takojë ditën e hënë në zyrën
Rrëzohet nga skena, Williams i thyen krahun fanses (VIDEO) Një fanse 52 vjeçare kishte thyer krahun, pasi Robbie Williams kishte rënë nga skena, gjatë performancës së një kënge.
Pas drogës i rrikthehet alkoolit, Robin Williams hyn në rehabilitim Pavarësisht se shumë vite më parë ka pasur probleme me drogën, tashmë Robin Williams i është rikthyer alkoolit. Aktori s
A janë të vërteta akuzat e Dick Marty-t?! Një nga problemet më të mprehta të raportit të Dick Martyt është se akuzat që ngre ai akoma nuk kanë asnjë provë vërteti
Nuk ka patur trafikim organesh në luftën e Kosovës Nuk ka dëshmi për trafikim organesh gjatë luftës së Kosovës. Kështu është shprehur Clint Williamson. Raporti i Wil
Akuzat e Dick Marty-t do të publikohen në gusht Kryeprokurori që po heton dyshimet e ngritura nga Dick Marty, Clint Williamson do ti bëjë të ditura konkluzionet e heti
Pharrell Williams adhuron Prince: Dua të bashkëpunoj Shtohet edhe më shumë lista e këngëtarëve që duan të bashkëpunojnë me Prince, e një ndër ta është edhe Pharrell Williams
Robbie Williams, baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Këngëtari Robbie Williams do të bëhet baba për herë të dytë. Këtë gëzim ai e ka ndarë me të gjithë fansat e tij në rrjet
Thuren lavde për Gwen Stefanin, lumturohet Shakira Mesa duket, Shakira mirëpret konkurencën dhe këtë e ka dëshmuar me dëshirën e madhe për të qënë Gwen Stefani në talentin
Williamson pritet t’i mbyll hetimet rreth fundit të qershorit Prokurori i Task Forcës Speciale, Clint Williamson pritet t’i mbyllë hetimet e tij në pjesën e dytë të qershorit. Ndërsa
Muskujt e Serena Williams (FOTO LAJM) Në të njëjtën javë që tha se është krenare për trupin e saj, Serena Williams u shfaq me bikini në plazh për të treguar m
Bale është "super-njeri" (FOTO-LAJM) Gareth Bale ka marrë lëvdata nga trajneri i Wellsit Ashley Williams pas golit ndaj Islandës. Ai e ka quajtur lojtarin
Robbie Williams, tatuazh dedikuar vajzës (FOTO LAJM) Shtatorin e vitit 2012 erdhi në jetë vogëlushja e këngëtarit Robbie Williams dhe ai u gëzua pa masë. Ai ka vendosur t’ja