999 rezultate për

williams

Serena Williams në super formë (FOTO LAJM) Prej vitesh Serena dhe motra e saj Venus Williams po dominojnë në tenisin e femrave. Por mesa duket bukuroshet amerikane
Prezantuesja amerikane bën shqiponjën shkaku i Ritës (VIDEO) Moderatorja dhe komediania amerikane, Wendy Williams gjatë emisionit të saj “The Wendy Williams Show” e bëri shqiponjën
Gruaja e Robbie Williams paditet për "ngacmim seksual" (FOTO LAJM) Të jesh i famshëm duhet të përballesh edhe me shumë akuza, qofshin këto të vërteta ose jo. Bashkëshortja e këngëtarit Ro
Rosberg triumfon në Çmimin e Madh të Spanjës Nico Rosberg është fituesi i Çmimit të Madh të Spanjës, gara e pestë sezonale e Formula 1. Piloti gjerman i Mercedesit k
Nis sezoni i F1, Mercedes dominon provat e lira në Australi Nico Rosberg dhe Lewis Hamilton, pilotët e Mercedesit, përfunduan në vendin e parë dhe të dytë sesionin e parë të provav
Nikolla uron 7 marsin, dedikuar bartësve të filozofisë së jetës Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolli, me rastin e 7 marsit ka postuar në faqen e saj zyrtare në Facebook një dedikim spe
Serena Williams fiton "Australian Open", mund Sharapova-n (FOTO LAJM) Serena Williams ka fituar për të gjashtën herë trofeun Grand Slam në tenis, Australian Open, duke mundur në finale rusen
Pharrell Williams: Ja pse rrethohem nga femrat Falë hitit ‘Happy’, Pharrell Williams ka marrë një sukses të jashtëzakondshëm. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi,
Më të kërkuarat në Google; Robin Williams, World Cup & Ebola Motorri i kërkimit Google ka listuar termat më të kërkuar për vitin 2014, ku kryesonin Robin Williams, pasuar nga FIFA W
Robin Williams gjeti vdekjen nga asfiksia (FOTO LAJM) Tashmë janë mbyllur hetimet sa i takon vdekjes së Robin Williams, e ku shkak ishte asfiksia. Sipas raportit mjeko-ligjor
F1, Hamilton më i shpejti në Austin (FOTO LAJM) Lewis Hamilton i ka lënë pas të gjithë në provat e lira të Çmimit të Madh të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Në cirku
Serena Williams nuk ka të ndalur Numri një i botës, Serena Williams, ka mposhtur me lehtësi danezen Caroline Wozniacki duke e mposhtur në dy sete (6-3, 6
Mesazh prekës nga vajza e Robin Williams në rrjetet sociale Pas shumë fyerjeve dhe komenteve negative, vajza e Robin Williams është rikthyer sërish në rrjetet sociale. Zelda Wi
Nostalgji, Kunis kujton mesazhin që i ka dhënë Williams Aktorja e famshme Mila Kunis është kthyer pas në kohë, ndërsa është rrëfyer për mesazhin që Robin Williams i ka dhënë as
Williamson flet për trafikun e organeve në Kosovë Clint Williamson, ish –kryeprokurori i Taskë Forcës së BE’së i cili ka hetuar trafikimin e organeve në Kosovë ka thënë s
Hiri i Williams hidhet në det Faqja e internetit “Radaronline” ka bërë me dije se trupi i Robin Williams është djegur dhe hiri i tij është hedhur në g
Robin Williams vuante nga Parkinsoni Gruaja e aktorit të ndjerë Robin Williams, është shprehur se ai po vuante nga fazat e para të sëmundjes së Parkinsonit.
Zbulohen shkaqet pse vajza e Robin Williams largohet nga rrjetet sociale Vajza e Robin Williams, Zelda, nuk do të jetë më e pranishme në rrjetet sociale, pasi asaj i janë dërguar mesazhe ofendu
Robin Williams u vetëvar, ndërroi jetë nga asfiksia (FOTO LAJM) Robin Williams është vetëvarur dhe ka ndërruar jetë nga asfiksia në shtëpinë e tij në Kaliforni. Ky është konkluzioni, n
Gafa e radhës, Hilton “vdes” këngëtarin Williams Paris Hilton, në vend që të shprehte dhimbjen për ndarjen nga jeta të aktorit të Hollivudit, Robin Williams, i ka dhënë