999 rezultate për

williams

Ish-Kryeprokurori i EULEX i vë vulën: Basha nuk ka lidhje me akuzat ndaj UÇK-së Ish-Kryeprokurori i EULEX, John Clint Williamson thotë se kreu i PD, Lulzim Basha nuk ka lidhje me akuzat ndaj UCK-së dh
Dëmtimi detyron Serena Williams të tërhiqet nga French Open Serena Williams është tërhequr nga French Open përpara ndeshjes së raundit të dytë kundër Tsvetana Pironkova, për shkak
SHBA-të dërgojnë anijen gjigante në Kretë, mesazh i fortë për armiqtë Anija gjigante ushtarake e SHBA-ve, USS Hershel "Woody" Williams do të ankorohet përgjithmonë në bazën amerikane të Soud
I dha 7-8 gota dhe e mori në shtëpi, muzikanti p*rdhunon studenten në gjumë Një muzikant në një kolegj prestigjioz përdhunoi një vajzë studente, pas një nate që kaluan jashtë. Benjamin Williams-St
"Kërcet" grushti në NBA, ai që e pëson është gjyqtari (VIDEO) Në NBA po zhvillohen ndeshje të rëndësishme në fazë të play-offit. Tashmë po zhvillohet ndeshje shumë të rëndësishme,
"Përbindëshi" amerikan zbarkon në Greqi, mesazhi i fortë përmes emrit (FOTO LAJM) Tensionet janë të larta në Mesdhe duke bërë që fuqitë botërore të rrisin prezencën e tyre në rajon. Kështu, helikopte
OKB në Shqipëri thirrje qytetarëve: Mos u vini veshin thashethemeve për COVID-19 "Është shumë e rëndësishme që njerëzit të mos ua vënë veshin thashethemeve të çmendura se si mund të ndihmojë rakia apo
Kore raciste, këto janë fjalët prekëse të yllit të Bilbaos Sulmuesi i Athletic Bilbaos, Inaki Williams është fyer në baza racore nga tifozët e klubit Espanyol. Gjatë zëvendësim
Surpriza në Australian Open, eliminohen Serena Williams dhe Caroline Wozniacki Dita e tretë e Grand Slam-it të Australian Open ka nisur me befasi. Është Serena Williams që është eliminuar nga kine
UPS! Moderatorja e famshme lëshon gazra në transmetim live dhe video "mori dhenë" (VIDEO) Ndjekësit e emisionit "The Wendy Williams Show", janë të bindur se dëgjuan moderatoren e emisionit duke lëshuar gazra në
'Më bën të ndihem sikur kam penis të vogël', Robbie Williams nuk e kursen Realin Real Madrid e bën Robbie Williamsin të ndihet “sikur kam penis të vogël”, thotë këngëtari i mirënjohur. Williams që p
Për të dashurin dhe paragjykimet, 44-vjeçarja humb 65 kg në pak muaj (FOTO LAJM) Një 44-vjeçare i vuri vetes kusht që të humbte gjysmën e peshë së saj para ditës së dasmës, por ky ndryshim drastik nuk
Fantastike, Halep mposht Serena Williams në finale dhe fiton Wimbledonin (VIDEO) Tenistja e re Simona Halep është fituese e turneut të Wimbledon, pasi ka mposhtur në finalen e sotme amerikanen legjenda
Kampania Apple mbetet pa një nga përsonat më të rëndësishëm Ekzekutivi i arkitekturës së platformave Gerard Williams pranë Apple u largua nga kompania pas nëntë vitesh pranë gjigan
Pas 42 vitesh burgim dalin të pafajshëm Clifford Williams Jr ishte 34 vjeçar dhe nipi i tij, Hubert Nathan Myers, ishte 18 vjeç në maj të vitit 1976. Ata ish
Përballje historike, Roger Federeri mposht Serena Williamsin Roger Federeri ka mposhtur Serena Williamsin në një ndeshje historike të çifteve të përzeira në turneun Hopman Cup, të m
E rëndë, rreh për arsye banale djalin e të dashurës (VIDEO) Raportohet se Kordarell Williams, 27-vjeçar, është i dashuri i nënës së djaloshit të ri. Në video, ai shihet duke e g
Surpriza e Serena Williams, këndon nudo për bamirësi (VIDEO) Ish-numri 1 në botë në sportin e tenisit, Serena Williams ka vendosur të jetë protagoniste në videon ku përcillet një me
“Tërbohet" Serena Williams në finale “Duhet të më kërkosh ndjesë. Më vodhe një pikë. Unë nuk jam mashtruese”-ishin këto fjalët e Serena Williams drejtuar arb
Mosha thjesht një numër, nuk do ta besoni sa vjeçe është kjo super femër (FOTO LAJM) Në pamje të parë kur e sheh të jep përshtypjen e një gruaje jo më shumë se 40 vjeçe por nuk do ta besoni nëse ju themi s