999 rezultate për

werner

Sulmuesi i Gjermanisë: Shpresoj që Ozil të rikthehet përsëri në kombëtare Sulmuesi i Red Bull Leipzig, Timo Werner, shpreson që Mesut Ozil të kthehet nga pensionimi me kombëtare. Mesfushori i
Presidenti i Liverpoolit i premton Kloppit transferime bombastike Presidenti i Liverpoolit Tom Werner i ka siguruar tifozët e klubit se ata do të forcojnë skuadrën me lojtarë të ri pavar
Liverpool avancon në fshehtësi në negociatat me Wernerin Sipas Bild, Klopp është në kontakt të vazhdueshëm me agjentin e Timo Werner për të mbyllur transferimin që mund të kusht
Çmendet Leipzigu, përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Leipzigu ka përmbysur gjithçka ndaj Bayern Munich në "Red Bull Arena". Këtë herë është sulmuesi i talentuar, Timo We
Arsenali e gatshme të paguaj 50 milionë paund për Timo Werner Arsenali është futur në garë për sulmuesin gjerman, Timo Werner. Klubi londinez është e gatshme të ofrojë 50 milionë
Flet Drejtori Sportiv i Leipzigut për Werner: Ai ka kontratë deri në 2020, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar Timo Werner ka hedhur poshtë një ofertë për vazhdimin e kontratës me klubin e RB Leipzig, sipas raporteve të fundit nga
Timo Werner refuzon kontratën e re të Leipzigut, dëshiron një skuadër më të madhe Timo Werner nuk dëshiron të nënshkruajë një kontratë të re me skuadrën, RB Leipzig Sulmuesi gjerman i RB Leipzig, Tim
Atletiko kërkon të shtojë një xhevahir, vëzhgon nga afër Wernerin Siç raporton gazeta gjermane “Bild”, Atletico e Madridit ka dërguar vëzhgues në Gjermani për të ndjekur nga afër Timo We
Werner zëvendësuesi i Lewandowskit apo i Benzemas? Është Timo Werner emri i zgjedhur nga Bayern Munich për të përforcuar sulmin sezonin e ardhshëm. Siç shkruajnë media
Presidenti i Leipzigut flet për të ardhmen e Werner Nuk është më sekret që Timo Werner është në qendër të merkatos së Europës, ku Real Madrid, Arsenal, Chelsea apo Bayerni
Wener nuk udhëton për në Dortumund: Kanë tifozë të çmendur do më shurdhojnë Nga frika për përkeqësimin e një lëndimi të pazakontë, ylli i RB Leipzig, Timo Werner, nuk do të jetë në ndeshjen ndaj B
Werner nuk grumbullohet me skuadrën për shkak të këtij problemi Sulmuesi Timo Werner nuk është grumbulluar me skuadrën e Leipzigut, për transfertën e Dortmundit këtë fundjavë. Kjo mund
Turqit janë tifozë, me brohorimat largojnë Wernerin dhe mposhtin Leipzig Sulmuesi i Leipzig, Timo Werner, ka kërkuar zëvendësimin në ndeshje me Besiktasin pasi që nuk mund të luante nga zhurma
Werner refuzon Realin dhe Liverpoolin, vazhdon kontratën me RB Leipzig Timo Werner thuhet se ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me skuadrën gjermane, RB Leipzig, duke refuzuar s
Real Madrid bën gati planin për talentin gjerman Timo Werner Gjermani Timo Werner ka tërhequr vëmendjen e Realit të Madridit pas paraqitjeve të tij pozitive me Kombëtaren dhe skuadr
Gjermania e pëlqen talentin e tij, por e urren atë si njëri Me 6 gola dhe 2 asis në vetëm 5 ndeshje me Kombëtaren, Timo Werner është lojtari i momentit në kampin Gjerman dhe jo vet
Çifti zviceran prish martesën për t’i "rregulluar" letrat Zenunit dhe Bukurijes nga Kosova Pothuajse tridhjetë vite ka zgjatur martesa e lumtur e çiftit zviceran Yolanda dhe Werner A. nga Neckertali i Zvicrës.
E pazakontë, ndahet çifti zviceran për t’i martuar për letra çiftin nga Kosova “Martesa më naive në Zvicër”, e ka cilësuar gazeta zvicerane Blick kurorëzimin e dështuar ndërmjet një çifti zviceran dh
Njeriu që 40 vjet jetoi me ujqërit (FOTO LAJM) Werner Freund është një ndër njerëzit më të çuditshëm në botë i cili një pjesë të madhe të kohës së tyre e ka kaluar në
Njeriu ujk, i cili që prej 40 vjetësh jeton me ujqërit (FOTO LAJM) Një ish-parashutist i ushtrisë gjermane të vitit 1979, i quajtur Freund Werner që nga viti 1972 jeton në mes të natyrës,