999 rezultate për

wenger

Wenger gjen zevendësuesin e Sanchezit, madje edhe më i mirë Arsenali dhe trajneri Arsene Wenger po vështrojnë sulmuesin e Manchester Unitedit, Anthony Martial si zëvendësim ideal p
Arsenali feston 21-vjetorin me Wenger me fitore Arsene Wenger e festoi 21-vjetorin e emërimit në stolin e Arsenalit me fitoren 2-0 përballë Brighton dhe me një gol të s
Ançelotti shumë shpejt mund të zërë vendin e Wengerit Carlo Ancelotti nuk do të kthehet në kampionatin elitar italian deri në vitin 2020. Italiani është trajneri i lirë pasi
Wenger i irrituar për kalendarin e ngjeshur të Arsenalit Për Arsene Wenger kalendari i ngjeshur i ndeshjeve të Topcinjve mund të quhet i “pashpirt” për grupin e tij, duke qënë s
Fabregas: Wengerin e kam si baba Cecs Fabregas sot do të përballet me skuadrën ku u rrit dhe u bë i njohur. Arsenali do të vizitojë sot Chelsean, për
Wenger ka besim tek Sanches, shikoni si mundohet ta bindë kilianin për të rinovuar Trajneri Arsene Wenger tha sot në një konferencë për shtyp se shpreson që Sanchez do të japë maksimumin për Arsenalin pa
Wenger i "vë" syrin një sulmuesi Arsene Wenger do të mundohet të transferojë ish sulmuesin e Chlsea, Juan Cuadrado, nëse Alexis Sanchez largohet nga Arse
Wenger: Pas mbylljes së merkatos, negociatat për rinovim me Ozili ngecën Arsene Wenger ka thënë se janë ngadalësuar bisedimet për rinovimin e kontratës me Mesut Ozilin. Ozil është në fund t
Wenger zbulon arsyen pse refuzoi ta drejtojë Unitedin Arsene Wenger ka treguar se pse e ka refuzuar rastin që ta udhëheq Manchester Unitedin. Francezi prej se është bashku
Mourinho me deklaratë të fortë për Wengerin Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho kundër Arsene Wengerit. Jose Mourinho ka ngacmuar Arsenalin dhe menaxher
Zidane flet hapur: Wenger është modeli që unë ndjek Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka një vlerësim maksimal për trajnerin e Arsenalit, Arsene Wenger, teksa e ka
Wenger tregon se si vendosi të vazhdonte t'ua "nxinte jetën tifozëve" Arsen Wenger mund ti kishte dhënë lamtumirën Arsenalit. Numri një i stolit të “Topcinjve të Londrës” në një intervistë
Wenger i përgjigjet ofertës së Interit për Mustafin Arsene Wenger nuk pret oferta për Shkodran Mustafi. Interi kishte bërë një ofertë të cilën Arsenali refuzoi, ndërsa J
Wengerit i fillojnë ethet për Sanchezin Arsenal mund të përballet me një luftë për të mbajtur Alexis Sanchez me Manchester City gati për të bërë një mega ofertë
Wenger pranon se Lemar është i vdekur për të Arsene Wenger ka pranuar humbjen për një lëvizje për mesfushorin e Monakos, Thomas Lemar. Topçinjtë e kanë ndjekur 21
Fillojnë zierjet e kokës për Wengerin, lojtari refuzon rinovimin Tek Arsenal kanë filluar problemet në rinovimet e lojtarëve. Sipas Mirror, Alex Oxlade-Chamberlain ka refuzuar ofertë
Interesimi i rivalëve detyron Wengerin të përshpejtojë rinovimin e kontratës me talentin Sipas Star Daily Arsenali i ka ofruar Alex Oxlade-Chamberlain një kontratë të re. Lojtari ndiqet nga Chelsea dhe Liverpo
Arsene Wenger është i gatshëm të shesë lojtarë Wenger e ka pranuar se ekipi i tij ka nevojë që të shesë lojtarë para se të blejë të tjerë. "Shpresoj të shes lojtarë
Wenger shpreson të marrë talentin madrilen Arsenali dëshiron të nënshkruajë me yllin e Real Madrid Marcos Llorente. Lojtari gjithashtu është pëlqyer edhe nga S
Wenger qesh me ofertën e Interit: Seriozisht e kanë? Arsenali tashmë ka shitur një mbrojtës këtë javë dhe Interi i kërkoi një tjetër. Gabrieli la topçinjtë që të bashkohe