999 rezultate për

wenger

Wenger kundër të gjithëve: Ozil dhe Sanchez qëndrojnë Të dy janë në skadencë kontrate pasi marrëveshjet aktuale me Arsenalin u përfundojnë verën e ardhshme, por asnjëri prej
Wenger zgjedh pasardhësin e tij në Arsenal Kohëqëndrimi i Arsene Wengerit në krye të Arsenalit po shkon drejt fundit, me kontratën e tij aktuale që skadon në fund
Ozil ka kushte për transferimin tek Barcelona Mesut Ozil ia ka bërë të qarta kërkesat e tij ekonomike presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, nëse ky i fundi
Wenger: Sanchez dhe Ozil do të qëndrojnë në klub Trajneri i Arsenalit, Ansere Wenger, ka pohuar sot se dyshja Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil duan të qëndrojnë në klub, pë
Wenger: Dëmtimi i Cazorlas ishte më i rëndi që kam parë ndonjëherë Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se lëndimi i mesfushorit spanjoll, Santi Cazorla, është më i rëndi që ai e
Wenger flet për dy yjet e klubit Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger e ka konfirmuar se do ët shes Alexis Sanchezin dhe Mesut Oziln gjatë afatit kalimtar
Wenger tregon publikisht dëshirën që do e bënte ta linte Arsenalin Trajneri Arsene Wenger nukeka fshehur dëshirën e tij që një diëtë bëhet trajner i ndonjë Kombëtareje. Francezi nuk e sak
Nga Wenger tek Mourinho, 10 frazat e Sir Alex Ferguson 27 vite në stolin e Manchester United, duke koleksionuar trofetë njëri pas tjetrit, duke zbuluar një talent pas tjetrit.
Wenger i gatshëm ta largojë vetë Sanchezin pasi, e ka gjetur zëvendësuesin Arsene Wenger është i vetëdijshëm se Alexis Sanchez nuk do të rinovojë me Arsenal dhe do të largohet në janar ose në fun
Kapiteni legjendar i Arsenalit këshillon Wengerin për Sanchezin Legjenda e Arsenalit, Tony Adams, ka inkurajuar Arsene Wengerin të fitojë para në afatin e janarit duke shitur sulmuesin
Wenger mendon për mesfushorin e Napolit Arsen Wenger nuk ka ndërmend të heqë dorë nga pankina e Arsenalit dhe madje ka filluar të mendojë për përforcimin e skua
Wenger shprehet realist: Mund ta lë Arsenalin në fund të sezonit Trajneri iArsenalit, Arsene Wenger ishte protagonist i një Konference për shtyp mjaft të vecantë, ku ka vënë në dyshim t
Wenger flet për të ardhmen e Theo Walcott Arsene Wenger këmbëngul se Theo Walcott ka një të ardhme tek Arsenali dhe nuk ka nevojë të largohet nga klubi për të rin
Sanchez nuk i jep dorën Wengerit Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez po e kalon sezonin e fundit në Arsenal me shumë polemika dhe është afër largimit. Ësh
FA ndëshkon Wengerin pas debatit me gjyqtarin Swarbrick Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger është pezulluar nga një sulm i Federatës së Futbollit për një konfrontim të zemërua
Wenger i mërzitur me Joachim Low pas dëmtimit të Mustafit Lëndimi i Shkodran Mustafit gjatë kohës që ai u grumbullua me kombëtaren gjermane ka bërë që Arsene Wenger të pyesë pse
Wenger e pranon që Sanchez dhe Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar Arsene Wenger thotë se Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar. Dyshja janë në vitin e fundi
Wenger gjen zevendësuesin e Sanchezit, madje edhe më i mirë Arsenali dhe trajneri Arsene Wenger po vështrojnë sulmuesin e Manchester Unitedit, Anthony Martial si zëvendësim ideal p
Arsenali feston 21-vjetorin me Wenger me fitore Arsene Wenger e festoi 21-vjetorin e emërimit në stolin e Arsenalit me fitoren 2-0 përballë Brighton dhe me një gol të s
Ançelotti shumë shpejt mund të zërë vendin e Wengerit Carlo Ancelotti nuk do të kthehet në kampionatin elitar italian deri në vitin 2020. Italiani është trajneri i lirë pasi