999 rezultate për

wenger

Chelsea i ofron mbrojtësin brazilian Arsenalit për sulmuesin francez Chelsea i ka ofruar Arsenalin mbrojtësin e vet, David Luiz, si pjesë të një marrëveshjeje për shkëmbim me sulmuesin Oliv
Mkhitaryan lavdëron futbollin e Wengerit për të ulur atë të Mourtinhos Mkhitaryan thotë se po e tërheqë futbolli i Arsenalit pasi nuk do të ketë nevojë që mbrohet sikurse me Mourinhon. “Na
Wenger dëshiron Aubameyangun gati për ndeshjen e radhës Drejtuesit e Arsenalin shpresojnë që transferimi i Pierre-Emerick Aubameyang nga Dortmudi të ndodhë brenda pak ditësh dh
Wenger konfirmon se e dëshiron Aubameynangun Aubameyang ka kohë që po lidhet me një largim dhe ka dy ndeshje që ai nuk luan. Në mesin e spekulimeve për të ardhmen e
Wenger elozhe Mkhitaryanit, i lumtur për transferimin e tij Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është mjaft i kënaqur me transferimin e Henrikh Mkhitaryan. Tekniku i Arsenalit
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe Arsene Wenger janë personazhet kryesore të karikaturës së ditë. Faqja angleze Goal.com
Adebayor sulmon Wengerin: Je i pacipi më i madh Emanuel Adebayor ka folur rreth të kaluarës në skuadrat e Ligës Premier, ku ka sulmuar ashpër trajnerin e Arsenalit, Ars
Wenger flet për dëmtimin e Wilshires Pos një barazimi të marrë kundër Chelseat, Wengerit i shtohet edhe një lojtar i lënduar pas një numri të madh që janë të
Arsenal më në fund gjen zëvendësuesin e Wengerit Trajneri italian, Carlo Ancelotti po shihet si zëvendësuesi më i mirë i Arsene Wenger ku të largohet nga Arsenali. Ca
Wenger: Nuk e di nëse Xhaka dhe Mustafi do të luajnë kundër Chelseat ​Arsene Wenger ka folur për gjendjen e Granit Xhakës dhe Shkodran Mustafit para ndeshjes me Chelsean në Carabao Cu
Wenger largohet në fund të sezonit, Arsenali gjen zëvendësuesin e francezit Arsene Wenger pritet të largohet nga Arsenal në fund të këtij sezoni, pas rezultateve jo të mira në Premeirligë dhe liga
Wenger dhe Arsenal afër divorcit në fund të sezonit Sipas mediumit The Mirror, Wenger mund të shkurtojë kontratën e tij të fundit dhe të hyjë në sallën e bordit drejtues gj
Mourinho e dëshiron Ozilin, por Wenger vazhdon me kokforci Sipas mediumit britanik The Mirror, Mourinhos i është dhënë drita e gjelbër nga drejtuesit e klubit për të bërë një ofer
Wenger: Ishte rezultati më i drejtë i ndeshjes Trajneri francez i Arsenalit, Arsene Wenger, i vjen keq që skuadra shënoi e para dhe e mbaroi ndehsjen në barazim. M
Londra bëhet gati, derbi i javës Arsenal - Chelsea luhet sonte Premier League nuk rresht së ofruari përplasje të mëdha dhe këtë të mërkurë vjen me derbin e Londrës Arsenal – Chelsea,
Wenger kritikon Mourinhon: Boll u ankove, fito me ato lojtarë që ke Në përballjen e fundit të vitit që e pa Manchester United të barazonte me rezultatin 2-2 ndaj Burnley-t në “Old Trafford
Wenger premton hakmarrjen ndaj Liverpoolit Arsene Wenger nuk e ka harruar shijen e hidhur të disfatës 4-0 që topcinjtë e tij pësuan nga të kuqtë e Jurgen Kloop në
Wenger mohon negociatat me United për Ozilin Wenger ka thënë se nuk është i vërtetë lajmi se Unitedi i ka telefonuar për të pyetur rreth disponueshmërisë së tij.
Ish-mbrojtësi i Arsenalit: Wenger i ka të numëruara ditët tek Arsenali Ish-mbrojtësi i Arsenalit, Martin Keown, beson se ditët e Arsene Wengerit në “Emirates” tashmë janë të numëruara. Ars
Wenger nuk e gjen fajin tek Sanchez për mungesën e golave Menaxheri Arsene Wenger nuk fajësojon Alexis Sanchezin për mungesën e golave tek topçinjtë. Ai i del në mbrojtje sulmues