E FUNDIT/ Shënohet viktima e 13-të, rritet ndjeshëm numri i të prekurve në vend
999 rezultate për

wenger

Wenger: Harry Kane duhet të shitet Arsene Wenger ka paralajmëruar rivalin, Tottenhamin, se mund të detyrohen ta shesin sulmuesin, Harry Kane, për të mbledh
Me largimin e Wengerit, Arsenali ka tre emra ndërmend si pasues U përfol se do të jetë Luis Enriques, por për shkak të kërkesave të tij shumë të larta financiare ai nuk do të jetë pasu
Wenger u kërkon falje tifozëve: Nuk doja ta braktisja ekipin në këtë gjendje Trajneri Arsene Wenger ka folur pas eleminimit nga Atletico, ku ka deklaruar se është shumë i zhgënjyer me eliminimin dh
Wenger dëshiron stolin e Francës Arsene Wenger nuk dëshiron të jetë trajner i Paris Saint-Germain. Kjo pasi ai dëshiron ta marrë drejtimin e Francës.
Wenger refuzon të bëhet trajneri më i paguar në botë Nga Kina ka ardhur një për Wengerin duke i ofruar 27 milionë euro, gjë që do ta bënte atë trajnerin më i paguar në plane
Pas luftës, paqe mes trajnerëve Trajneri në largim i Arsenalit, Arsene Wenger ka treguar se tensionet me ish legjendën dhe menaxherin e Djajve të kuq nu
Wenger kapet mat, drekon në Paris Sipas mediumit francez Le 10 Sport, Wenger ka nisur negociatat me PSG. Francezi ishte në Paris dy javë më parë dhe që
Wenger i pakënaqur me rezultatin: Më i keqi që që mund të mernim Arsene Wenger e shikon barazimin 1-1 kundër Atletico Madridit në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Ligës së Evropës si
Rikthehet Santi Cazorla Santi Cazorla më në fund është kthyer në sot në fushat e gjelbërta. Spanjolli ishte i dëmtuar që nga tetori i viti 20
Wenger i sugjeron Arsenalit trajnerin e ardhshëm Arsene Wenger zyrarisht do të largohet pas 22 vjetësh nga drejtimi i Arsenalit. Në një konferencë për shtyp, trancezi ka
Conte zëvendëson Wengerin tek Arsenali ? Sipas Dennis Wise trajneri i Chelseat, Antonio Conte, mund të zëvendësojë Arsene Wenger tek Arsenali. Wenger do të la
Wenger do të largohet, por pasuesi i tij do të jetë "fukara" në merkato Zëvendësuesi i Arsene Wengerit tek Arsenal nuk do të ketë në dispozicion para për të bërë merkaton me blerje të mëdha.
Katër destinacionet e mundshme të Wengerit Arsene Wenger ka të hapura katër mundësi për të vazhduar karrierën si trajner apo si drejtues pas largimit nga Arsenali.
Wenger ka 4 oferta në dispozicion Sipas mediumit francez Telefoot, mundësia e fundit për të trajnuar përfshinë ekipin e madh gjerman, Borussia Dortmund.
Wenger thotë se Mustafi nuk do të largohet nga Arsenali Arsene Wenger ka insistuar se nuk ka qenë asnjëherë pranë ta aprovojë shitjen e Shkodran Mustafit verën e vitit 2017, du
Wenger tregon arsyet e largimit nga Arsenal, e kap keq me tifozët Arsene Wenger tregoi arsyet që e detyruarn të merrte vendimin për t’i dhënë fund aventurës 22-vjecare eksperienc me Arse
Wenger tek PSG, nga dita në ditë më pranë Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger sipas The Mirror i është ofruar mundësia për t’u bërë trajner i Paris Saint-Germain.
Emery: Wenger mund të marrë drejtimin e PSG Unai Emery beson se Arsene Wenger mund të bëhet trajner i Paris Saint-Germainit në të ardhmen. Siç raporton Goal.com,
Arsenali e pëson keq me shkarkimin e Wengerit, i detyrohet miliona francezit Wenger nuk dëshironte të largohej nga klubi që e donte tejet shumë, kështu që Gunners ishin të detyruar t’ia paguajnë pa
Wenger nuk do rrijë pa punë pas largimit nga Arsenali Arsene Wenger do të largohet gjatë verës prej Arsenalit, 68 vjeçari raportohet se ka filluar bisedimet me Paris Saint-Ge