999 rezultate për

wenger

Arsene Wenger merr drejtimin e ekipit të madh francez Drejtuesit e Lyon kanë kontaktuar trajnerin Arsene Wenger, për të drejtuar skuadrën sezonin e ardhshëm sportiv 2019-2020
Wenger: Një ditë Patrick Viera do të drejtojë Arsenalin Arsene Wenger ka pasur lidhje të veçantë me francezin Patrick Vieira. Ky i fundit i takoj gjeneratës së artë të londi
Wenger: Ançelottin e adhuroj por Arsenal është një skuadër e madhe Arsenen Wenger është larguar nga Arsenal-i pas 22 vitesh të mbushura me gëzime dhe dhimbje. Francezi është kthyer të fla
Arsene Wenger merr një post të rëndësishëm në FIFA Arsene Wenger refuzon Paris Saint Germain për FIFA-n. Sipas "Le Parisien", ish-trajneri i Arsenal ka refuzuar ofertën ed
Wenger tregon pse refuzoi Real Madridin Ditë më parë Arsene Wenger zbuloi se kishte refuzuar disa herë Real Madridin gjatë karrierës së tij. “Për mua, puna
Rrëfehet Wenger: Realin e kam refuzuar disa herë Arsene Wenger ka hedhur mundësin që ai të marë drejtimin e Real Madrid, teksa ka shtuar se në të kaluarën i ka refuzuar
Wenger pritet ti rikthehet futbollit Arsene wenger pritet ti rikthet futbollit jo si trajner po si drejtor. Francezi është i pa punë që në muajin qershor
Legjenda e Arsenalit kritikon drejtuesit e skuadrës Arsenal së fundmi nuk po kalon në formën më të mirë, gjë që ka rezultuar me rënien nga top katërshja e tabelës në Premie
Kaq para pagoi Arsenali për shkarkimin e Arsene Wenger Arsnali largoi pas 22 vitesh trajnerin Arsene Wenger. Mirëpo fatura e shkarkimit të tij nuk ishte aq e lirë. Klubi n
PSG kërkon Wengerin? Arsene Wenger është shumë afër të rikthehet në futboll. Francezi është duke kërkuar një skuadër, pas largimit nga Arsena
Rrëfehet Cana: Wenger më kërkoi te Arsenali, por nuk më dhanë vizën Kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik Cana ishte i ftuar special mbrëmje e ndërrimit të viteve në emisionin “Mos i fol
Wenger mund të marrë drejtimin e Milanit Milan ka konfirmuar se ata ende besojnë me Gennaro Gattuson, edhe pse kjo duket vetëm një gjysmë tregim i mirë. Dy ndesh
Wenger i jep disa këshilla Zidane Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka këshilluar bashkëkombësin e tij, Zinedine Zidane, ta marrë drejtimin e ndonj
Wenger kërkon të ulet në stolin e Bayern Munich Ish trajneri Arsenalit Arsen Wenger, shpreson të mari drejtimin e Bayern Munich. Edhe pse 69 vjec ai deklaroi disa jav
Real dhe Bayern në gjueti për Wengerin, dalin ofertat ​Ish-presidenti i Paris Saint-Germainit, Charles Villeneuve, ka zbuluar se Arsene Wenger kishte marrë oferta nga R
Wenger zbulon të ardhmen Trajneri francez, Arsene Wenger ka theksuar se ai nuk është pensionuar nga futbolli, por është në kërkim të një skuadre
Wenger: Henry do të ketë sukses te Monaco Trajneri francez, Arsene Wenger ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij për teknikun e skuadrës së Monacos, Thierry He
Wenger tregon “tmerrin” që kaloi Ronaldo trajneri francez, Arsene Wenger tha pasd ndeshjes që Juventus luajti ndaj Manchester United se Ronaldo ka vajtur në shtë
Wenger hedh dritë mbi kalimin te Milani Është përfolur shumë për një kalim të trajnerit Arsene Wenger te skuadra e Milanit në rast të një largimit të trajnerit
Wenger te Milan? Vetëm çështje kohe Skuadra e Milanit e nisi keq sezonin aktual në kampionatin Italian, por më pas gjeti ekuilibrat e duhura dhe tashmë e s