999 rezultate për

wenger

Wenger i del në mbrojtje Ozilit: Nuk është vështirë ta menaxhosh Arsenali po përjeon seri negative të rezultateve, dhe vëmendja gjithnjë kthehet kah mesfushori, Mesur Ozil, i cili nuk d
Wenger këshillon PSG-në mos të transferojë Leo Messin Ish trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka paralajmëruar PSG-në të mos e transferojë yllin e Barcelonës, Lionel Messi.
Wenger nuk e përmend askund në librin e tij, Mourinho vjen me deklaratë "thumbuese" për trajnerin francez Arsene Wenger ka publikuar një autobiografi për karrierën si trajner, por që askund nuk përmendet një nga rivalët kryeso
"Duhet ta heqim qafe Ligën e Kombeve", Wenger: Po të pyesësh njerëzit rrugës... Liga e Kombeve duket se ka krijuar pakënaqësitë e para në radhët e personazheve të njohur të botës së futbollit. Ars
Wenger optimist: Arsenali mund të fitojë Premier League me Artetën Ish-menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenner thotë se Arsenali mund të fitojë Premierligën me Mikel Arteta. Wenger është
Merr fund pritja, Wenger të kombëtarja e madhe? Arsene Wenger është ofruar për zëvendësimin e Ronald Koeman në postin e selektorit të Holandës. Ronald Koeman së shpe
Barcelonën e refuzon edhe një tjetër trajner i madh Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një trajneri, që do të zëvendësonte Quique Setien pas përfundimit të Ligës së Kam
Kush do ta fitojë Championsin? Wenger shikon këto skuadra si favorite Garat e Ligës së Kampionëve kthehen gjatë kësaj jave. Kompeticioni më prestigjioz në futbollin evropian (me skuadra)
Formacioni fantastik i Arsenalit me transferimet me buxhet të ulët nga Wenger (FOTO LAJM) Arsene Wenger ka qenë trajner i Arsenalit për një periudhë të gjatë (1996–2018), ndërsa gjatë kësaj periudhe e ka fituar
Wenger përjashton kategorikisht një rikthim te Arsenali Trajneri legjendar i Arsenal, Arsene Wenger, ka mbyell të gjitha dyert për një rikthim në ‘Emirates Stadium’. Francez
Ky do të jetë pasuesi i Messit dhe Ronaldos sipas Wenger Ish trajneri i Arsenal ka mbështetur Kylian Mbappe për të marrë primatin si lojtari më i mirë në botë, pas Messi e Ronal
Gjithçka ishte drejt përfundimit, si dështoi transferimi i Vardy te Arsenali? Edhe pse në 2016 mes Vardy dhe Arsenalit ishte arritur një marrëveshje, sulmuesi kishte hequr dorë në minutat e fundit k
"Lufta" ndaj koronavirusit bën bashkë Mourinho-Wenger (VIDEO) Qeveria e futbollit botëror, FIFA, k ainiciuar një fushatë ndërgjegjësimi, të udhëhequr nga gjashtë trajnerë të klasit b
Wenger tregon arsyen pse Chelsea e deklasua nga Bayerni Ish-trajneri i Arsenalit ka komentuar humbjen qw pwsoi Chelsea ndaj Bayern Munchen nw "Stamford Bridge" duke zbehur shan
Wenger propozon rregulla të reja për "offside" në VAR Ish-trajneri legjendar i Arsenalit, Arsen Wenger ka folur rreth teknologjisë më të re në futboll, VAR. Sipas zyrtarit
Wenger mbështet vendimin e UEFA-s: City e meritoi dënimin Ish trajneri legjendar i Arsenalit ka komentuar dënimin që UEFA i dha Manchester City-t. Kur isha tek Arsenali, më bl
Arsenali nuk po gjen qetësi, kërkon të rikthejë Wenger Largimi i Arsen Wenger fillimisht u duk se i hapi rrugë më në fund një fryme te re e cila do ti sillte trofe Arsenalit p
Arsenali rikthen Wenger? Arsen Wenger është trajneri i dytë më jetë gjatë në historinë e futbollit anglez. Tekniku francez udhëhoqi ekipin e
Trajneri i ri i Bayern, një refuzim dhe një "po" nga Arsene Wenger Trajneri i ri i Bayern Munchen vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar në Gjermani. Hans Flick po bën një punë shu
Wenger këshillon Artetën nëso do të marrë drejtimin e Arsenalit Arsene Wenger ka paralajmëruar se mungesa e përvojës së Mikel Artetas mund të ketë ndikim te arritjet e tij nëse ai bëhe