999 rezultate për

wayne

Rikthehet Wayne Rooney Pas një muaji pushim për shkak dëmtimi, Wayne Roones u rikthye në fushën e lojës dhe këtë e bëri në ndeshjen me Njukasël
Ky është Wayne Rooney (VIDEO) Sulmuesi anglez i Manchester United, Wayne Rooney ka shënuar 2 gola në miqësoren e djeshme ndaj skuadrës gjermane Hannov
Rikthehet Wayne Rooney "Rooney save the Queen". Anglia është e lumtur sepse pas dy ndeshjesh pezullim riktehhet në fushë bomberi i tyre, Wayne
Është koha e Rooney Wayne Rooney është gati për ndeshjen e tretë të Anglisë në Euro 2012 pas dënimit të dhënë nga UEFA për dy ndeshjet e par
Adele fiton 12 çmime Billboard Adele ishte triumfuesja e madhe e çmimeve Billboard për muzikën duke fituar plot 12 çmime, përfshirë edhe atë të artiste
Rihanna tani edhe aktore “The Fast And the Furious” është filmi ku do të luaj këngëtarja e famshme Rihanna. Ajo tashmë pas famës së madhe në muzi
E fitojmë titullin në fushën e City-t Bomberi i Manchester United, Wayne Rooney, shprehet i lumtur për avantazhin prej pesë pikësh nga rivalët e Manchester Ci
Efekti i transplantit, Rooney lyen flokët Ai ka qenë mjaft krenar për transplantin e flokëve, 30 mijë stërlinësh, që i mbulonte rënien e tyre në pjesën ballore.
Wayne Rooney, ky baba i rreptë Sulmuesi i Manchester United dhe Kombëtares së "Tre Luanëve", Wayne Rooney tregon se është një baba tepër i rreptë. Ai
Ferguson "thumbon" Rooney: E meriton mërzitjen si ndëshkim Aleks Ferguson konfirmon se marrëdhënia e tij me yllin e skuadrës, Wayne Rooney nuk po ecën aspak mirë. Si rezultat i nj
UEFA ul dënimin për Wayne Rooney Pas apelimit, sulmuesit të Anglisë, Wayne Rooney i është ulur në 2 ndeshje pezullimi në Kampionatin Europian, Poloni-Ukr
Capello dëshiron Rooneyn në europian Trajneri italian i kombëtares së Anglisë, Fabio Capello ka thënë se skuadra e tij ka nevojë për sulmuesin Wayne Rooneyn.
Dëmtohet Wayne Rooney Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney mund të mungojë për disa javë për shkak të dëmtimit të këmbës. Rooney pësoi l
Albumi i Lil Wayne, gati 1 milion shitje brenda javës Repisti amerikan ka shitur 964 000 herë albumin e tij të ri në iTune. “Tha Carter IV” i cili doli në shtije dixhitale pa
Wayne Rooney drejt rekordit Wayne Rooney është afër arritjes së rekordit për numrin e golave të shënuar në skuadrën e tij. Aktualisht ai është te sh
Capello mbështet Wayne Rooney Trajneri i Anglisë Fabio Capello është i bindur se Wayne Rooney do të jetë i gatshëm për sfidën me Bullgarin. Rooney pri
Ferguson, Rooney më i mirë se kurrë Trajneri i Manchester Unitedit, Alex Ferguson, ka thënë se sulmuesi i skuadrës së tij, Wayne Rooney, i ka lënë prapa pro
Wayne Rooney dënohet me 2 ndeshje Sulmuesi kryesor i Manchester United Rooney është dënuar nga Federata Angleze me 2 ndeshje për shkak të fjaleve fyese që
Rooney i mëson djalit futboll Wayne Rooney, e ka dërguar djalin e tij, Kai në një shkollë futbolli braziliane ku do të fillojë shumë shpejt stërvitje
Manchester United në gjysmëfinale Manchester United ka shënuar fitore prej 2-0 kundër Arsenalit në çerekfinalen e FA Cup, e cila u zhvillua të shtunën mbr