999 rezultate për

wayne

Wayne dhe Coleen në Glastonbury Festival (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester United dhe Kombëtares angleze Wayne Rooney dhe bashkëshortja e tij Coleen kanë marrë pjesë dje në
Wayne dhe Coleen Rooney te Rihanna (FOTO LAJM) Ajo vetëm para tre javësh solli në jetë djalin e saj të dytë, por kjo nuk e ka ndalur Coleen Rooney të kalojë një mbrëmj
Tjetër transplant flokësh për Wayne Rooney (FOTO LAJM) Çdo klub që kërkon shërbimet e Wayne Rooney përveç milionave duhet të mendojë edhe flokët problematikë të sulmuesit të M
Wayne Rooney "çmend" Arsene Wenger Arsene Wenger është i gatshëm të sfidojë Monaco, PSG dhe Chelsea për të arritur te Wayne Rooney. Sipas asaj që raporton
Wayne Rooney, baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Update - Wayne Rooney është bërë baba për herë të dytë, pasi bashkëshortja e tij Coleen Rooney ka sjellë në jetë djalin
CR7 dhe dy yje të tjerë, 3 dëshirat e Mou-s te Chelsea ((FOTO LAJM) Sipas asaj që shrkuan sot tabloidi britanik "Daily Mail" Jose Mourinho kërkon të marrë me vete te Chelsea edhe Cristiano
Wayne Rooney te Bayern Munchen? Të gjithë të çmendur pas Bayern Munchen. Skuadra gjermane që po mahnit Europën me disiplinën, forcën dhe dominimin ndaj
Poker sulmuesish për Barçën (FOTO LAJM) Dëmtimi i Lionel Messit në çerekfinalen e Champions League kundër PSG i trembi jo pak drejtuesit e Barcelonës. Pa fenome
Wayne Ronney është i PSG-së Pavarësisht përgënjeshtrimeve të Sir Alex Ferguson, nga Franca vazhdojnë ende zërat për transferimin e Wayne Ronney te P
Fiton 250 mijë paund në javë, tërheq 250 nga bankomati (FOTO LAJM) Wayne Rooney është një prej futbollistëve më të talentuar dhe më të mirëpaguar në Premier League dhe jo vetëm. Bomberi i
Wayne Rooney darkon me Maradonën Edhe pse nuk po kalon një periudhë të mirë, Wayne Rooney ka gjetur kohën e për të darkuar në një restorant në Manchester
Wayne Rooney në shitje (FOTO-LAJM) Wayne Rooney mund të largohet nga Manchester United këtë verë. Mosaktivizimi i tij si titullar në takimin e kthimit të 1
Wayne Rooney me motorr të personalizuar (FOTO LAJM) Ylli i Manchester United dhe kombëtares angleze Wayne Rooney tashmë do të ketë motorrin e tij të personalizuar. Një Harl
Manchester United merr kreun (VIDEO) Manchester United ka mposhtur me rezultat 4-3 skuadrln e Readingut në takimin e zhvilluar të shtunën në Madejski Stadium
Rikthehet Wayne Rooney Pas një muaji pushim për shkak dëmtimi, Wayne Roones u rikthye në fushën e lojës dhe këtë e bëri në ndeshjen me Njukasël
Ky është Wayne Rooney (VIDEO) Sulmuesi anglez i Manchester United, Wayne Rooney ka shënuar 2 gola në miqësoren e djeshme ndaj skuadrës gjermane Hannov
Rikthehet Wayne Rooney "Rooney save the Queen". Anglia është e lumtur sepse pas dy ndeshjesh pezullim riktehhet në fushë bomberi i tyre, Wayne
Është koha e Rooney Wayne Rooney është gati për ndeshjen e tretë të Anglisë në Euro 2012 pas dënimit të dhënë nga UEFA për dy ndeshjet e par
Adele fiton 12 çmime Billboard Adele ishte triumfuesja e madhe e çmimeve Billboard për muzikën duke fituar plot 12 çmime, përfshirë edhe atë të artiste
Rihanna tani edhe aktore “The Fast And the Furious” është filmi ku do të luaj këngëtarja e famshme Rihanna. Ajo tashmë pas famës së madhe në muzi