999 rezultate për

wayne

Chelsea nuk "ngopet", 50 milionë për Rooney Skuadra e Chelsea-t duket se nuk ka ndërmend të ndalet ksaj vere me përforcimin skuadrës. Pasi siguaruan shërbimet e Di
Chelsea 50 milion euro për Rooney Skuadra e Chelsea-t duket se nuk ka ndërmend të ndalet kësaj vere me përforcimin e skuadrës. Pasi siguruan shërbimet e D
Super-makinat e yjeve të Botërorit (FOTO LAJM) Kupa e Botës "Brazil 2014" po afrohet me një shpejtë marramendëse, por asgjë nuk krahasohet me shpejtësinë e motorave të
"Brazil 2014", ja numrat e Anglisë Kur jemi vetëm 20 ditë larg fillimit të Kupës së Botës "Brazil 2014" Anglia ka zyrtarizuar numrat e fanellave. Numri 10,
Super-goli i Rooney, ia vlen ta rishohësh (VIDEO) Goli i tij do të jetë me siguri një prej kandidatëve më potencialë për çmimin "Goli i Vitit", por edhe një ndër më të bu
Rooney "tunel" Moyesit në stërvitje (VIDEO) Manchester United do të bëjë të pamundurën sot në mbrëmje që të thyejë humbjen 2-0 që pësoi në Pire ndaj Olympiakos dhe
Manchester United-Cardiff City, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kampionët në fuqi të Premier League-s, Manchester United, presin sot në mbrëmje në "Old Trafford" Cardiff City-n, në nde
Wayne Rooney i bashkohet Bale dhe CR7-ës? Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Daily Telegraph", Real Madrid po planifikon një ofertë prej 25 milionë sterlin
"Rooney te Chelsea? Wayne Nuk shitet" Përflitet prej muajsh për një transferim të mundshëm të Wayne Rooney nga Manchester United te Chelsea. Vetë tekniku i "B
Van Persie: Me Rooneyn përmirësohem çdo ditë Aktivizimi në lojë së bashku me Wayne Rooneyn më ka ndihmuar jashtëzakonisht shumë shprehet futbollisti i United, Robin
Hull-United, golazo i Rooney (VIDEO) Java e 18 e Premier League-s ka filluar në mënyrën më spektakolare të mundshme. Hull City dhe Manchester United kanë dhu
Suarez "tapë" me birra pas rinovimit të kontratës (FOTO LAJM) Luis Suarez i premton Liverpool-it Champions League-n pas rinovimit të kontratës deri në vitin 2018 nga e cila do të për
Rinovimi, Rooney i thotë "Jo" United Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, ka refuzuar të flasë rreth rinovimit të kontratës së tij me kampionët e Prem
Kim dhe Wayne me avion privat larg Los Angeles (FOTO LAJM) Ata janë të njohur për jetën e tyre luksoze dhe shpenzimet shpeshherë të tepruara. Bëhet fjalë për Kim Kardashian dhe re
Moyes: Adnani talent i veçantë, qëndron gjatë te United Manchester United përgatit sfidën e tretë të Champions League kundërr Real Sociedad ku një hap fals mund ta vështirësojë
Wayne kualifikohet në Botëror, Coleen shijon plazhin (FOTO LAJM) Coleen Rooney me siguri i ka shijuar pushimet familjare në Barbados, duke u kujdesur edhe për dy djemtë e saj Klay dhe K
United mposht Leverkusenin (VIDEO) Manchester United ka mposhtur me rezultat 4-2 në Old Trafford skuadrën gjermane të Bayer Leverkusen në takimin në Grupi
Mourinho fajëson David Moyes për situatën me Wayne Rooneyn Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho fajëson David Moyes për pakënaqësitë e Wayne Rooneyt te Manchester United. Mourinho
Rooney, fast-food vetëm për djalin e tij (FOTO LAJM) Wayne Rooney ndërton një fast food personal për djalin e tij Kai. Restoranti i vogël i quajtur Little Roo's Diner është
Moyes: Rooney nuk lëviz nga United David Moyes në konferencën e tij të parë për shtyp si trajneri i Mancester Junajted, nxorri Wayne Rooneyn nga merkato.