999 rezultate për

wayne

Prekëse, takohet pas 60 vitesh me shpëtimtarin e saj (FOTO LAJM) Në periudhën kur ai ishte vetëm 14-vjeç, një ditë kur ai doli për gjueti me gjyshin e tij në pyll, Gjatë ecjes, të dy dë
Lil Wayne i konfiskojnë shtëpinë Pavarësisht suksesit e cila konvertohet në të ardhura mjaft të mira, e kundërta ka ndodhur me banesën e Lil Wayne, e cil
Van Gaal: Ja Top 5 futbollistët që kam patur deri tani (FOTO LAJM) Louis van Gaal ka përzgjedhur 5 futbollistët më të mirë që ka patur në skuadrat e tij deri tani. Sipas teknikut të Ma
Ja 20 lojtarët më të mbivlerësuar në botë (FOTO LAJM) Vitet e fundit në tregun e futbollit po shpenzohen me qindra miliona euro për transferime të lojtarëve. Gazeta britan
"Sport": 4 yje të Premier League-s i ofrohen Barçës (FOTO LAJM) Lajm bombastik ai që sjell në numrin e të premtes e përditshmja sportive katalanase "Sport". Sipas gazetës shumë pranë B
Wayne Rooney nderon Manchester United-in (VIDEO) Fitore e vështirë për Manchester United në javën e 27 të Premier League-s. Skuadra e Louis Van Gaal ka fituar minimalish
Ronaldo dhe "The Rock" ndeshen në Wrestling për Irinën (VIDEO) Ndarja mes Cristiano Ronaldos dhe Irina Shayk vazhdon të përbëjë lajm. Së fundmi është publikuar një video-humoristike k
Asist fantastik i Falcao-s, shënon Rooney (VIDEO) Radamel Falcao po i rikthehet formës së tij më të mirë. Në ndeshjen që po zhvillohet në këto momente përballë Newcastle
Qeshni me Wayne Rooney (VIDEO) Wayne Rooney u bë protagonist i një momenti shumë komik gjatë humbjes së sotme në derbin kundër Manchester City-t. Su
Wayne Rooney prezanton këpucët e reja (FOTO LAJM) Wayne Rooney prezanton këpucët e tij të reja. Ylli i Manchester United ëdhtë parë dje në stërvitje me produktin më të fu
Anglia nuk bind, e "shpëton" Rooney (VIDEO) Kombëtarja angleze edhe pas Botërorit vazhdon të mos bind me lojën e saj. Ata fituan 1-0 në një ndeshje miqësore ndaj No
Wayne Rooney, kapiteni i ri i Anglisë Wayne Rooney zgjidhet kapiteni i ri i Anglisë. Ishte vetë trajneri i "Tre Luanëve" Roy Hodgson në një konferencë për sht
Pas aktrimit, Irina Shayk një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Bukuroshja ruse Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin. 28 vjeçarja
Rihanna dhe Drake në një tjetër romancë Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, Rihanna dhe Drake janë rikthyer sërish bashkë. Duket se romanca e tyre ka për të zg
PSG në sulm për Wayne Rooney Merkatoja e verës nuk është mbyllur ende me temperaturat që mund të ngjiten edhe më shumë nga goditjet sensacionale në f
Wayne dhe Coleen shijojnë pishinën në Las Vegas (FOTO LAJM) Wayne Rooney dhe bashkëshortja e tij Coleen vazhdojnë pushimet e tyre luksoze në Las Vegas të SHBA-ve. Pas fotove të pub
Harrohet Botërori! Wayne dhe Coleen, pushime në Las Vegas (FOTO LAJM) Anglia bëri një apraqitje të turpshme në Botërorin "Brazil 2014" duke dalë që në fazën e grupeve dhe duke mos e shijuar
Kokëulur dhe të heshtur, ja kthimi i Anglisë në shtëpi (FOTO LAJM) Anglia rikthehet në shtëpi. Pasi e mbyllën fazën e grupeve në mënyrën më të turpshme, duke marrë vetëm 1 pikë në 3 ndesh
Wayne & Co nuk e bëjnë në fushë, Kai e bën në plazh (FOTO LAJM) Anglia është zyrtarisht jashtë Kupës së Botës "Brazil 2014". Pasi u mundën nga Uruguaji 2-1, "Tre Luanët" prisnin një "d
Deri në fund të vitit, Lil Wayne me dy albume Lil Wayne aktualisht është në punë intesive, pasi po punon për publikimin e dy albumeve. Lajmin e ka bërë me dije në