999 rezultate për

wayne

Kane synon rekordin e Wayne Rooney-t tek Anglia Ish-sulmuesi anglez, Alan Shearer thotë se Harry Kane do ta synojë thyerjen e rekordit prej 53 golave të Wayne Rooneyt t
Rooney bën "të fortin", godet me të bërryl kundërshtarin dhe del me te kuq (VIDEO) Wayne Rooney nuk gjen qetësi në kampionatin amerikan. Së fundmi anglezi është përjashtuar nga lojta teksa goditi me bërr
E FUNDIT / Wayne Rooney arrestohet në SHBA Wayne Rooney është arrestuar në aeroportin e Washington D.C në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për arsye të dehjes dhe s
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të kësaj modeleje bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Wayne Rooney: Të gjithë fajësojnë Mourinho-n, por Pogba… Manchester United, nuk po kalon një periudhë të mirë, ku përveç faktit se humbën 3-2 ndaj, Brighton, raportohet se vijon
Aktori i preferuar i shqiptarëve tregon kur vuante nga depresioni: Vetëm qaja Aktori i njohur Dwayne Rock rrëfeu para pak kohësh çastin më të dhimbshëm të jetës së tij, momentin kur e ëma tentoi të
Wayne Rooney flet pas aksidentit që pësoi në shtator: Bëra një gabim të madh Sulmuesi i Evertonit, Wayne Rooney, ka folur për herë të parë për incidentin e shtatorit, kur ai u arrestua nga policia
Dwayne ''The Rock'' Johnson do të kandidojë si president?! Dwayne Johnson pas suksesit të tij në sportin e wrestling, arriti majat edhe në Hollywood si aktor. Dwayne 'the Rock
Arrestohet futbollisti Wayne Rooney Futbollisti i Everton Wayne Rooney është shoqëruar gjatë mëngjesit të sotëm në rajonin e policisë në zonën Ceshire ku ai
Lil Wayne ndjek vetëm një njeri në Instagram dhe ajo është një shqiptare Jo nuk është as Bebe Rexha, as Rita Ora dhe as Dua Lipa. E gjithë bota e njeh Lil wayne, ai është një ndër reperët më t
Manchester United vendos për Wayne Roney Wayne Roney dhe Manchester United do të vazhdojnë së bahku edhe për një sezon . Ky është vendim i marrë nga djajt e kuq
Rooney i "çmendur", humbet 600 mijë euro për dy orë në poker (FOTO) Halle të reja për Wayne Rooney-in, por këtë herë nuk janë në fushën e lojës. Sulmuesi anglez po kalon një sezon të vësht
A do të mbetet në United sezonin tjetër? Ja çfarë thotë Rooney Wayne Rooney ka thënë se dëshiron të qëndroj edhe më shumë në Manchester United Sulmuesi anglez, Wayne Rooney e prano
Ju kujtohet portieri që hante byrek gjatë ndeshjes? Ja ku punon tani ...(FOTO) Ndeshja e disa javëve më parë mes Sutton United dhe skuadër e kategorisë së pestë angleze, që u ndesh me Arsenalin në F
Byreku i jep fund karrierës së Wayne Shaw Portieri rezervë i Sutton, Wayne Shaw, është larguar nga skuadra pas skandalit të byrekut në stol. Në ndeshjen e Kupë
Mourinho i hap rrugën Rooney-it: Nuk e ndaloj nëse dëshiron largimin NJeriu i momentit te United, Wayne Rooney i ka dyert e hapura për t'u larguar nëse dëshiron. Numri i golave të realizuar
Rëndohet gjëndja shëndetësore e Lil Wayne, përfundon sërish në spital Një krize serioze epilepsie ka detyruar Lil Wayne të shtrohet në spital. Ndodhur në këto kushte, ai është detyruar të an
Lil Wayne pëson krizë, avioni bën ulje emergjente Reperi Lil Wayne i cili që në fëmijëri është diagnostikuar me sëmundjen e epilepsisë, ka pësuar një krizë gjatë një udhë
Nuk paguan taksat, Lil Wayne paditet nga ish-avokati i tij Pas shumë tentativave të dështuara, avokati i Lil Wayne e ka paditur këtë të fundit pasi nuk ka paguar taksat ligjore. N
Kinezët të çmendur pas Wayne Rooney, ja super-oferta Sven Goran Eriksson vazhdon gjuetine per Wayne Rooney. Ish trajneri i Kombetares angleze, aktualisht trajner i Shangai E