999 rezultate për

ward

Beyonce, epiqendra e "Grammy Awards 2014" (FOTO LAJM) Diva e muzikës Beyonce dëshmoi në "Grammy Awards 2014" se këtë epitet e ka plotësisht të merituar. Së bashku me bashkësh
Grammy Awards, ja fituesit (FOTO LAJM) Dyshja franceze Daft Punk ka qenë fituesja e madhe e mbrëmjes Grammy Awards duke marrë 5 çmime, përfshirë atë të albumit
The Albanian economy toward slowdown The EBRD (European Bank for Reconstruction and Development”) assesses that the fiscal consolidation conditioned by the n
Ja ç'të bën alkooli (FOTO-LAJM) Kjo nënë e katër fëmijëve, po përballet me vdekjen si rezultat i viteve të tëra konsumi të tepruar të alkoolit. Beverle
Britney, hera e parë me të dashurin në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja Britney Spears është shfaqur për herë të parë në tapetin e kuq me të dashurin e saj David Lucado, mbrëmjen e
CR7, dy çmime në "Globe Soccer Awards" Cristiano Ronaldo mund të siglojë një tjetër dopietë, këtë herë jashtë fushës së lojës. Sipas të përditshmes "Marca", su
FIFA Puskas Award, ja 3 golat finalistë (VIDEO) Nga supergoli i Zlatan Ibrahimoviç në miqësoren Suedi-Angli te raketa e Neymar në Kupën e Konfederatave përballë Japonis
Sikur super-gjuajtja e Giroud të ishte gol (VIDEO) Kishin kaluar 20 sekonda më shumë prej tre minutave shtesë që kishte dhënë arbitri Howard Webb dhe rezultati vijonte të
Rita Ora shkëlqen në "British Fashion Award" (FOTO LAJM) Tanimë ajo është një yll me famë botërore dhe mer pjesë në evente të rëndësishme ku janë të pranishë=ëm personalitete ng
Rihanna shkëlqen në "American Music Awards" (FOTO LAJM) Ka qenë pranë saj në momentet e bukura dhe ato të vështira kështu që ishte e kuptueshme që nëna e këngëtares Rihanna të
"Bambi Awards", në Berlin ndahen çmimet (FOTO LAJM) Victoria Beckham, ish Spice Girls dhe bashkëshortja e ish kapitenit të kombëtares angleze David, ka marrë pjesë në "Bamb
FIFA Puskas Award, ja Top 10 golat e vitit (VIDEO) Nga supergoli i Zlatan Ibrahimoviç në miqësoren Suedi-Angli te raketa e Neymar në Kupën e Konfederatave përballë Japonis
Rita me të dashurin në MTV Europe Music Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja kosovare Rita Ora mbrëmjen e djeshme ka qenë e pranishme në eventin e ndarjes së çmimeve "2013 MTV Europe Mus
Miley Cyrus, "vajza e keqe" e MTV Music Awards (FOTO LAJM) Është shndërruar në ikonën e showbiz-it dhe Miley Cyrus nuk kishte si të zhgënjente në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve të
MTV European Music Awards, ja çmimet (FOTO LAJM) Lufta midis tre femrave të para të pop në MTV European Music Awards në Amsterdam përfundon me një barazim. Katy Perry ço
CARL BILDT / Towards a Reunited Europe My vision is clear. I want Europe to be a continent without dividing lines, where people, ideas, trade and investment ca
Eminem, “Artisti i vitit” në “Youtube Music Awards” Reperi i njohur Eminem është zgjedhur “Artisti i vitit” në evenimentin muzikor “Youtube Music Awards”. Ndërsa Këngëtarja
Halloween-i i Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pritej që Miley Cyrus të zgjidhte një kostum jo të frikshëm për Hallouin, por provokues dhe pikërisht kështu ka ndodhur.
Shuhet në pistë piloti 26-vjeçar (FOTO-VIDEO) Është shuar në moshën 26-vjeçare Sean Edwards, piloti britanik i automobilizmit, aktualisht lider i kampionatit Porsche
"Emmy Awards", shkëlqimi i yjeve në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjatë ndarjes së çmimeve "Emmy Awards" sigurisht që një pjesë të madhe të vëmendjes e ka tërhequr paraqitja e yjeve në t