Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

ward

Vizitoi 50 shtete pa asnjë shpenzim (FOTO LAJM) Brooke Saward është një 23 vjeçare australiane, e cila ka bërë një udhëtim që do ta kishin zili të gjithë. Ajo në ditën
Kokedhima wants to export cannabis towards the US The SP MP Koco Kokedhima has not forgotten his idea to legalize cannabis. "Marketwired", in an article published a few d
Tjetër super-gol nga kampionia irlandeze (VIDEO) Futbollistja Stephanie Roche kërkon të jetë mes golave më të bukur edhe për vitin 2015. Kampionia ka shënuar një tjetër
Pas Madonnës edhe Ariana Grande rrëzohet në skenë (VIDEO) Thuhej se rrëzimi i Madonnës gjatë performancës në BRIT Awards ka qënë i mirëmenduar, ndonëse këngëtarja hodhi poshtë të
Ed Sheeran dehet në festë, triumfoi në Brit Awards (FOTO LAJM) Ed Sheeran kryesonte në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Brit Awards, ndaj ai ka festuar deri në mëngjes. Deri këtu çd
Ed Sheeran triumfon në mbrëmjen e Brit Awards (FOTO LAJM) Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Brit Awards triumfuesi ka qënë një emër mjaft i njohur dhe i dashur, Ed Sheeran. K
Madonna konfirmohet në Brit Awards Madonna ka konfirmuar performancën e saj në Brit Awards përmes rrjetit social Twitter. Këtë lajm e ka konfirmuar edh
Rita Ora në Brit Awards (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në Instagram, Rita Ora ka bërë me dije se është nominuar në Brit Awards. Në llogarinë e saj në Ins
"Globe Soccer Awards", dominon Real Madridi (FOTO LAJM) 2014 po rezervon një fund fantastik për Cristiano Ronaldon që u nderua si "Lojtari më i mirë i vitit" në ceremoninë e Gl
Holiday rewards for pensioners and those in need Speaking in today's plenary session, Prime Minister Edi Rama has said that the government will allocate money, to each c
Tepesh: Croatia will block Serbia's path towards EU The far-right politician in Croatia, Tepesh stated that he would require from the government to approve a visa regime fo
Victoria Beckham shpallet mbretëresha e British Fashion Awards 2014 (FOTO LAJM) Në ndarjen e çmimeve të modës, British Fashion Awads 2014, Victoria Beckham ishte mbretëresha e mbrëmjes. Stilistja tërh
Rita Ora di si të tërheqë vëmëndjen (FOTO LAJM) Mundohet me çdo kusht që të marrë vëmëndjen e duhur dhe gjithmonë i'a arrin qëllimit mësë miri. I referohemi këngëtares
Kadare awarded "Jeronim De Rada" prize Albanian writer Ismail Kadare was awarded the "Jeronim De Rada" prize. In an event held during the "Book Fair" in Tirana
Kampion me zemër të madhe, Ozil fiton "Laureus Awards" (FOTO LAJM) Mesut Ozil rikthehet në vitin 2015. Trekuartisti i Arsenal, i cili ka qënë i pranishëm në Laureus Awards në Berlin, ku k
"FIFA Puskas Award", votoni për golin e Kasamit (VIDEO) Shqiptari i Zvicrës Pajtim Kasami është mes 10 pretendentëve zyrtarë për "FIFA Puskas Award 2014", çmim që jepet pë goli
"FIFA Puskas Award", ja Top 10 golat e vitit (VIDEO) FIFA ka bërë publike listën e 10 futbollistëve që do të garojnë për çmimin "Puskas", ose siç njihet ndryshe si "Goli më
Kosovo heads towards extraordinary elections Publicist Halil Matoshi thinks that the political situation in Kosovo is becoming too heavy and vulnerable. In an interv
Aktorja nxjerr në pah dekoltenë, 'çmend' pjesëmarrësit (FOTO LAJM) Eva Longoria gjithmonë është shquar për elegancën e saj, e ndërsa paparacët e kanë ndjekur edhe gjatë pushimeve të saj v
Towards EU, 650 citizens leave Kosovo each month Nearly 650 Kosovo citizens leave the country every month to enter in EU countries through Serbia and then Hungary. Ac