999 rezultate për

wake

Në vend të Mira Kazhanit në "Wake-Up" do jetë...(FOTO) Pas largimit të Mira Kazhanit, në vend të saj do të qëndrojë një emër po kaq i njohur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë
Eno Popi shuan heshtjen, flet për largimin nga “Wake up” Thashethemet për braktisje të emisionit tashmë i ka dhënë fund një herë e mirë Eno Popi, ndonëse prej kohësh po spekuloh
I ftuari në “Wake Up” largohet në mes të emisionit “Dhuna në klasë” ishte tema e emisionit të sotëm në “Wake Up”, nxitur nga denoncimi i dy ditëve më parë që “Fiks Fare”
Arbana u jap fund të gjitha dyshimeve në tetor "Dua të të bëj të lumtur" quhet programi i cili do jetë një formë e ngjashme e versionit Italian “C’e posta per te”, por
Njihuni me 15-vjeçarin me çip në dorë (FOTO LAJM) Bryon Wake është një 15 vjeçar, i cili ka marrë një vendim të çuditshëm ai ka vënë në dorë një çip, në mënyrë që të komu
The accident, two students still in coma Two of the students who are under treatment in Austria are still in coma. In a pronunciation for media, the doctor of mi
Arvizu dhe Sequi "wake up" in the unit no. 5 CEAZ no. 49 in the municipal unit number 5 is captured the interest of all Albanians. Even the internationals are focusi
Tirana wakes up with snowfalls Tirana today wakes up with snowfalls that have bleached streets of the capital. Initially they were not very dense, but