999 rezultate për

wake

Infektohet me Covid-19, babai i Çiljeta Xhilagës në gjendje të rëndë I ati i këngëtares, Çiljeta Xhilaga është infektuar me Covid dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Kjo u bë e ditur mëngjesin
Isli mposht Covid-19, Ori Nebiaj nuk përmban entuziazmin në Instagram (FOTO LAJM) Isli Islami e ka mposhtur koronavirusin. Moderatori i njohur u rikthye sot për të drejtuar emisionin “Wake Up” në krah t
Jo vetëm Ori, mamaja e moderatores kujdeset për Islin pasi u infektua me Covid (FOTO LAJM) Para dy ditësh moderatori i ‘Top Channel’, Isli Islami zbuloi se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka mungu
Jonida Vokshi ngre pikëpyetje, a do ta prezantojë Festivalin e Këngës? Në fund të tetorit, Radio Televizioni Shqiptar bëri publike listën me emrat e këngëtarëve pjesëmarrës në Festivalin e 59
"Edhe 100 të bëhesh o mbret", Ori shkruan urimin më të veçantë për Islin (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i ‘Wake Up’, Isli Islami festoi ditëlindjen e tij. Në llogarinë e Islit kanë mbërritur një sërë urim
"Time to wake up", tifozat e Tiranës befasojnë ekipin serb në mes të natës (VIDEO) Ultrasit e Tiranës "Fanatics" duan të bëjnë gjithçka që skuadra e tyre e zemrës t’ia arrijë të eliminojë Crvena Zvezdën
Xhemi Shehu i del në mbrojtje Arbanës, ironizon publikisht Evis Mulën (FOTO LAJM) Këngëtarja Evis Mula ka befasuar me deklaratën për moderatoren Arbana Osmani ditën e djeshme. Ajo ishte e ftuar në “W
Iu dha vetëm dy orë jetë, 102 vjeçarja del me duatrokitje nga spitali pas mposhtjes së COVID-19 Një grua 102-vjeçare ‘e pavarur e cila dikur punonte me Winston Churchill iu dha vetëm dy orë jetë nga mjekët pasi u pre
Jonida Vokshi shtatzanë? Moderatorja zbulon të vërtetën (FOTO LAJM) Dukej se Jonida Vokshi nuk kishte në plan të fliste për shtatzëninë, por në përfundim të intervistës mëngjesin e sotëm n
Ori dhe Isli injorojnë Eno Popin: Nuk na mungon fare! Emisioni i mëngjesit në Top Channel, "Wake Up" ka hyrë në një epokë të re. Që nga fillimi ky emision është identifik
Eno Popi konfirmon largimin pas kaq vitesh nga Wake Up Eno Popi ka konfirmuar largimin nga emisioni i mëngjesit "Wake up", të cilin e drejtonte prej 10 vitesh. "Ekipi më i
Eno Popi largohet përfundimisht nga Wake Up Eno Popi ka konfirmuar largimin nga emisioni i mëngjesit ‘Wake up’, të cilin e drejtonte prej 10 vitesh, Me anë të nj
Kolegia nxjerr sekretin: Eno Popi largohet nga "Wake Up" Eno Popi nuk do të jetë më zëri që do të shoqërojë mëngjesin e shqiptarëve përmes emisionit "Wake up". Kështu deklaro
Eno Popi largohet pas dhjetë vitesh nga Wake Up Eno ka vendosur edhe që të largohet nga Wake Up. Edhe pse ka dhjetë vite që e drejton, mesa duket ai ka vendosur që t
Eno Popi largohet nga Wake Up, sjell emisionin e Klanit në Top Channel Pas një lidhjeje disa vjeçare, moderatori Eno Popi dhe partnerja e tij Atena Pali, janë bërë prindër të një vajze. A
Kush është Anna që i ka thyer zemrën Zerkës? Djali nga Korça me theksin e tij xhamajkan dhe me flokët e dendura kaçurrela, është bërë tashmë një artist i pangatërrue
Ndodh çudia LIVE në emision, kush u bë çift në Wake Up Duket se nw emisionin e Wake Up kwtw mwngjes ka pasur njw lidhje tw vogwl,ose sic quhet ndryshe: Shkesi. Në sfond kën
Ish-zëdhënësja e PD-së, prezantuesja më e re e "Wake Up" Vetëm pak ditë më parë u fol se do të kishte ndryshime në formatin e ‘Wake Up’, emisionit të mëngjesit në Top Channel p
Zemër, ta takoj pak 'ish-in'? Ja si reagojnë femrat shqiptare (VIDEO) Mania e eksperimenteve sociale ka ardhur edhe në Shqipëri. Disa djem në rrugët e Tiranës janë bërë pjesë e shakas
Sadiku shpjegon arsyet pse iu bashkua Tramezzanit te Lugano Armando Sadiku, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit, u transferua gjatë merkatos së janarit nga Zyrihu për tek