999 rezultate për

vula

Ledri Vula sërish me pushime (FOTO LAJM) Pas koncerteve të shumta, ka ardhur koha që Ledri Vula të pushojë dhe këtë gjë i'a ka transmetuar edhe fansave të tij në
Ledri Vula së shpejti me një hit Reperi kosovar Ledri Vula është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor. Pas bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtaren Dafin
Shpërndahen vulat rrethore në të gjitha bashkësitë lokale të Komunës së Prishtinës U bë sot shpërndarja e vulave rrethore në të gjitha bashkësitë lokale të Komunës së Prishtinës. Gjithsej 28 vula rrethor
Ledri Vula i jep mesazh të qartë armiqve (FOTO LAJM) Ledri Vula, tashmë që është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor nuk ka ndërmend të ndalet më dhe se qielli është limiti
Ledri Vula dobësohet 10 kg, shkak sezoni veror (FOTO LAJM) Ledri Vula gjatë sezonit të verës ka qenë shumë i angazhuar, sa kjo lodhje ka reflektuar në shëndetin e tij. Ai gjatë kë
Ja fotot nga dasma e Lyrical Son Lyrical Son i cili i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me Gresa Krasniqin, e ka mbajtur ceremoninë shumë priva
Ja sa fiton Gjyste Vulaj në një natë (FOTO LAJM) Sezoni veror është gjithmonë fitimprurës për këngëtarët, ndërsa në koncerte të shumta fitimet janë marramendëse. Një pr
Skandali, tek 200 denarshi i Serbisë, vula "Stop Islamit" Në Serbi kanë dalë në qarkullim 200 denarësh me vulën "Stop Islamit". Këto vula po i vë një grup që ende nuk është id
Ndryshon ngjyrën e flokëve, Gjyste Vulaj kërkon vëmëndje (FOTO LAJM) Ndonëse e kemi parë gjithmonë me një imazh ndryshe dhe tejet provokuese në skenë, Gjyste Vulaj ka shtangur fansat e saj
Ledri Vula ende single? (FOTO LAJM) Ndonëse qëndroi për pak kohë larg skenës, rikthimi i tij faktoi dashurinë që ka për muzikën. Ledri Vula ka performua
Ledri Vula shtyn lançimin e klipit, shkak tragjedia Me anë të një mesazhi në rrjetet sociale, Ledri Vula, ka bërë të ditur se nuk do të publikojë videoklipin e tij të ri so
Rikthehet Ledri Vula, premton për një hit (FOTO LAJM) Pas hitit “100 probleme”, reperi i njohur kosovar Ledri Vula, nesër pritet të promovojë edhe këngën e tij të re. Pa
Kthim pranë fansave, Ledri Vula tashmë në skenë (FOTO LAJM) Pas më shumë se dy vitesh, Ledri Vula ka vendosur që të kthehet në skenat e koncerteve. Ditë më parë, reperi ka konf
Nervozohet burri i Gjyste Vulaj: Nuk jam ndarë Gjyste Vulaj nuk është ndarë nga bashkëshorti Sokol Vulaj. Lajmin e ka konfirmuar ky i fundit, teksa shprehet i revoltua
Gjyste Vulaj anulon dy koncerte në Australi, i vdes gjyshja Adhuruesit e këngëtares Gjyste Vulaj janë deri në Australi. Këtë fakt e ka bërë publik vetë këngëtarja në Facebook, ndër
Panariti më Lundër: Gati vula e cilësisë për prodhuesit që plotësojnë kriteret Ministri i Bujqesise, Edmond Panariti u shpreh sotz se tashmë eshte gati vula e cilësisë dhe kriteret për t’u pajisur me
Policia serbe anulon vulat e aeroportit "Adem Jashari" Beogradi zyrtarisht ka pranuar lëvizjen e lirë të kosovarëve në Serbi, por përsëri qytetarët me vulat e Republikës së Ko
Ledri del në Tv, Dafina "ngacmon" nga Instagrami Dafina Zeqiri poston një foto me një shprehje intriguese në Instagram pak pasi Ledri Vula flet tek emisioni "E diela shq
Ledri Vula, klip provokues me Angela Martinin (VIDEO) Pas dy vitesh shkëputjeje nga projektet muzikore, reperi i njohur dhe mjaft i pëlqyer kosovar, Ledri Vula i është kthyer
Tregjet e huaja i duan punimet e drurit Produktet e drurit kanë tërhequr vëmendjen kur ato janë prezantuar në panairet e rajonit dhe Evropës. Duket se tregjet e