999 rezultate për

vula

Kthim pranë fansave, Ledri Vula tashmë në skenë (FOTO LAJM) Pas më shumë se dy vitesh, Ledri Vula ka vendosur që të kthehet në skenat e koncerteve. Ditë më parë, reperi ka konf
Nervozohet burri i Gjyste Vulaj: Nuk jam ndarë Gjyste Vulaj nuk është ndarë nga bashkëshorti Sokol Vulaj. Lajmin e ka konfirmuar ky i fundit, teksa shprehet i revoltua
Gjyste Vulaj anulon dy koncerte në Australi, i vdes gjyshja Adhuruesit e këngëtares Gjyste Vulaj janë deri në Australi. Këtë fakt e ka bërë publik vetë këngëtarja në Facebook, ndër
Panariti më Lundër: Gati vula e cilësisë për prodhuesit që plotësojnë kriteret Ministri i Bujqesise, Edmond Panariti u shpreh sotz se tashmë eshte gati vula e cilësisë dhe kriteret për t’u pajisur me
Policia serbe anulon vulat e aeroportit "Adem Jashari" Beogradi zyrtarisht ka pranuar lëvizjen e lirë të kosovarëve në Serbi, por përsëri qytetarët me vulat e Republikës së Ko
Ledri del në Tv, Dafina "ngacmon" nga Instagrami Dafina Zeqiri poston një foto me një shprehje intriguese në Instagram pak pasi Ledri Vula flet tek emisioni "E diela shq
Ledri Vula, klip provokues me Angela Martinin (VIDEO) Pas dy vitesh shkëputjeje nga projektet muzikore, reperi i njohur dhe mjaft i pëlqyer kosovar, Ledri Vula i është kthyer
Tregjet e huaja i duan punimet e drurit Produktet e drurit kanë tërhequr vëmendjen kur ato janë prezantuar në panairet e rajonit dhe Evropës. Duket se tregjet e
Gjyste Vulaj, dasëm pas 20 vjetësh (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj ka shënuar 20 vjetorin e martesës së saj, me të cilin rast ka veshur edhe fustanin e bardhë. Ajo në këtë m
Mbledhja e KQZ, miratohen modelet e vulave Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve miratoi me konsensus katër modelet e vulave që do të përdoren në zgjedhjet e 23 qershorit
Kontrabanda, arrestohen dy persona në Prishtinë Dy persona të dyshuar për kontrabandim emigrantësh janë arrestuar gjatë një operacioni të policisë në qytetin e Prishti
Autoritetet serbe anullojnë vulat e Kosovës Autoritetet serbe vazhdojnë me politikat e tyre destruktive karshi çdo simboli apo elementi të shtetësisë së Kosovës.
Policia Kufitare e Kosovës vendos vula të 2022-tës Udhëtarët të cilët kanë kaluar në pikëkalimin në Muçibabë mes Kosovës dhe Serbisë, në mëngjesin e së enjtes kanë marrë n
Ledri Vula: Ja pse u largova nga "Baba Stars"! Ledri Vula një nga liderët e grupit Baba Stars, krejt papritur në datën 13 korrik deklaron zyrtarisht në faqen e tij në
Gjyste Vulaj dy muajshe shtatzënë: Do ti bëj vjehrrës dhuratë një nip Këngëtarja Gjyste Vulaj pret fëmijën e saj të dytë. Pas vajzës së parë Rozanës, e cila tashmë po kalon moshën e adoleshe
Tonight nga Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula (VIDEO) Dyshja më e përfolur e estradës shqiptare së fundi në Kosovë në lidhje me romancën e tyre, Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula,
Foto të ‘montuara’ për Ledrin në Facebook Pas incidentit të ndodhur me reperin e njohur të grupit Skillz Ledri Vula, ku disa ditë më parë është goditur nga ish i
Ledri Vula rrihet nga ish i dashuri i Dafinës Ledri Vula, anëtari i labelit Babastars, aktualisht në lidhje dashurie me këngëtaren Dafina Zeqiri, është rrahur në orët
Ledri Vula përdor Facebook-un për "hakmarrje" Ledri Vula si duket po e shfrytëzon imazhin e tij për t’i sharë armiqtë në publik. Kështu ka ndodhur me një armike të sh
Jankoviq hiqet nga vulat Emërtimi në serbishte Gjeneral Jankoviq për Hanin e Elezit është hequr nga vulat e Policisë Kufitare të Kosovës në pikëk