999 rezultate për

vula

Vulat e ish-Gjykatave Paralele, Institucionet e Dretësisë nuk i dinë ku janë Polemikat e krijuara rreth Marrëveshjes për Drejtësinë të arritur në Bruksel më datën 10 shkurt 2015 janë transetuar në
Ledri Vula duket tërësisht ndryshe, shikoni çfarë ka bërë Ylli i repit Ledri Vula, i cili shquhet për potencialin e tij vokal ka qënë së fundmi në New York. Duke përfituar nga
Moderatorja shqiptare pranon se do martohej me djalin e ish-presidentit Moderatorja Anjeza Maja ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka folur për veten e saj dhe ka thënë gjëra që nuk diheshin më
Ngatërrohet vula, mbyllet vendvotimi për 30 minuta Vula e vendvotimit në Gjimnazin "Vëllezërit Frashëri" është ngatërruar me vulën e një qendre tjetër të votimit. Në Gj
Mungojnë vulat, qendra e votimit ende e mbyllur në Deçan Në Komunën e Deçanit në shkollën Lidhja e Prizrenit ende nuk është hapur qendra e vendvotimit, për shkak se ende nuk kan
Veseli i RDK dhe Sela i LR-PDSH në "luftë" për vulat e partisë Partitë shqiptare ende pa filluar fushata elektorale kanë filluar të zihen për vulat e partisë. Vesel Memedi I RDK- që ë
Më mirë Ledri Vula apo Noizy? (FOTO LAJM) Pasioni i Noizyt për veturat e shtrenjta njihet nga të gjithë dhe fakti se ai ka edhe Ferrari në koleksionin e tij ka b
Ledri Vula ndalon publikimin e këngës së re për një arsye humane Mëngjesi i sotëm nuk ka nisur aspak mirë, marrim shkak të themi këtë prej aksidentit të rëndë në Shkodër ku janë akoma n
Rrahu Ledri Vulajn, ja sa u dënua i dashuri i Luana Vjollcës I dashuri i moderatores së njohur Luana Vjollca, Krenar Çoçaj është dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata Themelore në Prish
Ledri Vula i ëmbël edhe kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Shpesh yjet e shoëbizit hedhin fotografi të vjetra nga fëmijëria dhe bëhen nostaligjikë për kohën e shkuar. Por një f
Për Ledri Vulën sot është një ditë e shënuar Reperi i njohur dhe i dashur për publikun Ledri Vula sot ka një ditë të shënuar. 10 korriku është data e lindjes së r
Ledri Vula uron Era Istrefin (FOTO LAJM) Era Istrefi sot bën 23 vjeç, por që në këtë moshë ajo ka arritur majat e suksesit në arenën ndërkombëtare. Për Erën
Ledri Vula nis pushimet, ja me kë ka shkuar (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm disa ditë që nga publikimi i këngës së fundit të Ledri Vulës dhe Young Zerkës me titull "Nona". Tek
Fitonin kredi me vula të rreme, shkatërrohet banda e falsifikatorëve Policia e Tiranës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, kanë finalizuar operacionin “Kredia” më 22 qe
Ledri Vula injoron keq Encën: Kurrë nuk do të bëja… (FOTO LAJM) Ledri Vula është ftuar në emisionin “Mo si fol Shoferit” nën drejtimin e Rudina Dembacaj. Gjatë intervistës reperi k
Ledri Vula nuk përmbahet: U harruam të dy, malli më ka marrë (VIDEO) Ledri Vula një ndër këngëtarët më të mirë të skenës shqiptare ka sjellë për publikun këngën e tij më të re. Me tekst të
Biberon, termomentra e vula fallco, arrestohet 44-vjeçari Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 44-vjeçar pasi akuzohet se tregton mallra kontrabandë dhe të pa kontrolluara.
VMRO-ja vazhdon skenarin, nuk i jep vulën Xhaferit Talat Xhaferi i cili ndodhet në ndërtesën e Parlamentit të Maqedonisë, nuk është lejuar të hyjë në kabinetin e kryetarit
Cili është skenari i VMRO? Mediet maqedonase njoftojnë tërheqjen e Xhaferit Mediet maqedonase shkruajnë se kreu i ri i parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, është tërhequr nga qëllimi i tij pë
Veljanoski refuzon t'ia japë vulat e parlamentit Xhaferit (VIDEO) Ish kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Trajko Veljanovski, ka refuzuar t'ia dorëzojë kreut të ri, Talat Xhaferit, ndaj dhe k