999 rezultate për

vula

400 euro për dy vula të zonës Shengen, falsifikuesi i gris pasaportën qytetarit “Fiks fare” denoncoi me zë dhe figurë një person, i cili kundrejt 400-500 euro, arrinte të kalonte qytetarë të ndryshëm
Ledri blen vilën luksoze, pranë kujt VIP-ave jeton (FOTO LAJM) Ledri Vula është një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë. Duke qenë se prindërit e tij jetonin në Brezovicë, edhe rep
41 vjeçe dhe me dy fëmijë, Gjyste Vulaj sfidon 20 vjeçaret me linjat e saj (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më me eksperiencë në tregun shqiptar të muzikës së lehtë dhe asaj popullore.
E kritikuan për veshjen, Gjyste Vulaj i mbyll gojën të gjithëve (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i
Gjyste Vulaj ende joshëse, nxjerr shalët në Instagram (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është emër që për vite me radhë qëndron aktive në skenën muzikore shqiptare. Gjyste Vulaj kohën e fundit
Dikur ish të dashur, Ledri Vula mbështet publikisht Dua Lipën Përmes një postimi në InstaStories, Ledri Vula ka kërkuar publikisht mbështetje për Dua Lipën në lidhje me votimin në MT
Plas mes reperave shqiptarë, Ledri Vula ofendohet rëndë nga ish-shoku Reperi shqiptar ofendon rëndë Ledri: Unë s’po shoh Vulë, unë po shoh k*rvë dhe… Repi është një fushë muzikore ku konk
40 vjeçe dhe bombë, Gjyste Vulaj trullon e tëra me Versace (FOTO LAJM)e Gjyste Vulaj shfaqet gjithmonë e më me stil. Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund
Ledri Vula emërohet në postin e rëndësishëm që s'ka lidhje me muzikën Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm të kohës dhe këngët e tij janë kthyer në hite. Ndjekësit e tij n
Pamje të nxehta, Gjyste Vulaj i heq të gjitha e i vë flakën rrjetit (VIDEO) Për Gjyste Vulajn vitet janë thjesht numra. Dhe që ta kuptoni më mirë, mund të shikoni videon e bashkëngjitur lajmit
Me vula të Hitlerit, njihuni me makinën më të vjetër në Kosovë (VIDEO) E prodhuar në vitin 1936, kjo makinë është sjellë dhe është restauruar në Kosovë. Kjo veturë pronë e familjes Husaj g
41 vjeç e me dy fëmijë, Gjyste Vulaj do t'ju trondisë me këto foto (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më me eksperiencë në tregun shqiptar të muzikës së lehtë dhe asaj popullore.
Ledri Vula mes zjarresh, Dua Lipa dhe Dafina Zeqiri e vënë në siklet Ledri Vula është padyshimnjë nga meshkujt shqiptarë më të kërkuar nga vajzat. Këtë herë në në qendër të Prishtinës, n
S'do t'ja falë kurrë vetes, ky është pengu më i madh i Ledri Vulës Ledri Vula është një nga reperët më të njohur në vendin tonë. Ai përpara disa ditësh festoi 32-vjetorin e lindjes dhe në
Ky është pengu më i madh në jetën e Ledri Vulës Në një intervistë për “Edicioni Veror” në ABC News, Ledri Vula u pyet nëse në këto 32 vite jetë kishte diçka për të cilë
Për të gjithë: Ledri dhe Lyrical Son sjellin Princeshë Dianën Sa më shumë fshihet reperi i njohur Ledri Vula, aq më shumë shtohet kurioziteti. Ai publikoi një foto me emrin Diana
Gjyste Vulaj: Rita Ora përdori muzikën e bashkëshortit tim pa leje Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në Malin e Zi dhe shumë e pëlqyer në Shqipëri e Kosovë.
Ledri Vula i dashuruar?! (FOTO LAJM) Ledri Vula përpos muzikës së tij është shumë i përfolur edhe për jetën e tij sentimentale. Së fundmi ai ka ngritur d
Brenda shtëpisë luksoze të Gjyste Vulajt (FOTO LAJM) Ka bërë pothuajse gjithmonë një jetë ekstravagante. Këngëtarja Gjyste Vulaj njihet për shpenzimet në veshje, respektivis
Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë surprizën e madhe Ledri Vula dhe Elvana Gjata do të vijnë me një duet për herë të parë. Kwtw e bwjnw tw ditur burimet e lajmi.net. Kjo