999 rezultate për

vula

Ledri Vula në Kuvendin e Kosovës, ka një njoftim për qytetarët (VIDEO) Reperi i njohur, Ledri Vula, ka shfrytëzuar foltoren e Kuvendit të Republikës së Kosovës për t’i thënë diçka fansave.
E kishte ëndërr, Ledri Vula tregon pengun më të madh të jetës se tij (FOTO LAJM) Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun shqiptar dhe sigurisht një prej re
Vajzat shqiptare "çmenden" kur performon Ledri Vula, twerk dhe ulërima (VIDEO) Padyshim që Ledri Vulën mund ta klasifikojmë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar por veçanërisht për gjininë
Si një pallat mbretëror, Gjyste Vulaj zbulon pamjet luksoze nga shtëpia e saj (FOTO LAJM) Përveç se një nga këngëtaret më të pëlqyera të vendit tonë, Gjyste Vulaj është dhe një nga personazhet më aktivë në rrje
"Edhe unë dua fëmijë", Ledri Vula shpreh dëshirën për tu bërë baba (FOTO LAJM) Para pak javësh, Ledri ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba se kërkon të dijë se si është ndjenja e të qenurit prind.
Për ditëlindjen e 33-të Ledri Vula surprizon bukur fansat (FOTO LAJM) Ledri Vula festoi ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 33-të. Reperi është nga personazhet publik më të dashur për publi
Ledri Vula feston ditëlindjen, sa vjeç mbushi këngëtari (FOTO LAJM) Reperi më i dashur, veçanërisht për vajzat feston ditëlindjen ditën e sotme. E kemi fjalën për Ledrin i cili njihet s
Ledri Vula sapo publikoi hitin e paralajmëruar (VIDEO) Ledri Vula është nga reperët shqiptar që qëndron gjinjë "IN". Me këngët që publikon reperi pritet me krah të hapur nga
Reagon Gold Ag pasi Ledri Vula tha se nuk do të bashkëpunonte kurrë me të Muaj më parë, Ledri Vula lëshoi një deklaratë të fortë ndaj reperit Gold Ag. Ledri Vula u shpreh se nuk do të bashkëp
Ledri Vula pa mjekër, ndryshim drastik nga se jemi mësuar ta shohim (FOTO LAJM) Këngeëtari i njohur Ledri Vula është mjaft i dashur nga publiku. Ai gjithashtu është një djalë bukursh dhe ka thyer zem
Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me çmimin e rëndësishëm Ledri Vula, Lorik Cana e aktori Edi Kastrati janë nderuar mbrëmjen e djeshme me çmimin “Nderi i Gjakovës”. Këta dhe disa
Nuk e ka bërë kush më parë, Ledri Vula merr vlerësimin më të bukur në jetë (FOTO & VIDEO) Ledri Vula padyshim se është ndër reperët më të dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm. Reperi kohëve të fundit ka
Ledri Vula publikon këngën e re "Rio", pjesë e videoklipit modelja e njohur (VIDEO) Ledri Vula ka publikiar klipin e ri. "Rio" quhet kënga e re e reperit. Pjesë e videoklipit është edhe modelja e njohu
E papritur, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet Reperi më i pëlqyer shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet. Lajmin për PRIVE e ka konfirmuar edhe menaxh
Zhvishet Ledri Vula (FOTO LAJM) Ledri Vula është goxha i dhënë pas palestrës. Ledri Vula ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet
Habit Gjyste Vulaj: T'i fusim gjithë meshkujt në burg (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar dhe që ka një karrierë të gjatë në skenë Gjystë Vulaj ishte e thirrur m
Gjyshërit tregojnë shumë gjëra që nuk i dinim për Ledrin Dy gjyshërit e reperit të njohur Ledri Vula, Naxhije dhe Fahri Buçinca, ishin të ftuarit special të Bieta Sulos pasditen
Dafina i dedikoi këngë për ndarjen? Reagon Ledri Vula Dafina Zeqiri dhe Ledri kanë kohë që janë ndarë, por akoma diskutohen shumë në media. Këtë herë Dafina publikoi këngë
Një bishë e vërtetë, sa peshon sot Gjyste Vulaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të prom
Noizy-n apo Ledrin? Këngëtarja tregon se me kë do e kalonte natën Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe këtë e tregojnë fare mirë shifrat si në rrjetet sociale ashtu