999 rezultate për

vula

Beqari i fundit i shoqërisë! Ledri Vula sapo foli për dasmën e tij (FOTO LAJM) Ledri Vula është zyrtarisht biznesmen! Ai ka hapur një restorant të tijin në Prishtinë, ku ka bërë dhe një inaugurim
Ledri Vula zbulon publikisht biznesin: Ka ardhur koha të sfidoj veten (FOTO LAJM) Një nga reperët më të dashur shqiptar, Ledri Vula duket se shumë shpejt do të sjellë biznesin e tij privat. Këtë e ka bë
Rama: Shtëpitë do t'i kemi me dy vula, edhe nga tanët edhe nga ndërkombëtarët Kryeministri Edi Rama është në Durrës ku po takon qytetarë dhe po inspekton punën që po bëhet në këto momente atje. R
"Nuk jeni vetëm", Ledri Vula ofron shtëpinë e tij për të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ledri Vula ka njoftuar se ofron ndihmë për banorët e prekur nga tërmetet. Reperi
Nuk e kemi ditur, Ledri Vula vuan nga kjo sëmundje e rrallë? (FOTO LAJM) Ledri Vula është një ndër emrat më të njohur të muzikës dhe ndër artistët më të suksesshëm të momentit. Ai numëron pl
Ledri Vula nuk është me në menaxhim të Faton Shoshit Ledri Vula ka shkëputur bashkëpunimin me menaxherin Faton Shoshi, teksa tani reperi ka vendosur që të vazhdojë rrugën si
E gjitha me të zëza e me shqiponjë, Gjyste Vulaj nuk njeh moshë! Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më seksi në trevat shqiptare pavarësisht viteve që kalojnë. Së fund
Patriote si Gjyste Vulaj, provokon me kërcimin sensual (VIDEO) Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfek
Falsifikonin dokumenta dhe vula, kujt "kategori" i bënin nder të kapurit në Tiranë 3 persona që kryenin falsifikim të dokumeneteve dhe vulave uvunë ditën e djeshme në pranga. Por ditën e sotme detaje të
Falsifikonte vula dhe kalonte ilegalisht emigrantët, kapet 23 vjeçari Policia e Kakavijës ka arrestuar në flagrancë një shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një shtetase, për veprat pen
Falsifikonin dokumente dhe vula, shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë Tre persona kanë përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës pasi ishin pjesë e një grupi kriminal. Sipas policisë, n
Ndodh në Gjermani: Preku me dorë topin kur ishte pas portës, arbitri akordon 11 metërsh (VIDEO) Ndeshja mes Holstein Kiel dhe Boshum në Bundesligën e dytë gjermane, përfundoi me fitoren 2-1 të ekipit vendas. Megji
Buzë lumit Buna, Gjyste Vulaj tregon shtëpinë moderne (FOTO LAJM) Gyste Vulaj po kalon ditët e para të vjeshtës në Ulqin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, nëpërmjet një po
Krevati një lëmsh i vërtetë, me kë e kaloi natën Ledri Vula? (FOTO LAJM) Ledri Vula është një nga reperët shqiptarë më të komentuar sa i takon lidhjeve të dashurisë. Ledri është përfolur shp
Gjyste Vulaj nuk do plaket kurrë, fotot e fundit e vërtetojnë (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj vazhdon të jetë prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndër më të komentuarat në media
Ledri Vula kapet "mat", kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa
Gjyste Vula merr propozimin për martesë, reagimi i saj na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar
Me babain dhe vëllain e Dua Lipës, Ledri Vula kalon pushimet si familje (FOTO LAJM) Familja Lipa dhe Vula kanë treguar prej kohësh se kanë një marrëdhënie për t’u patur zili. Ata shpesh kalojnë kohë ba
Momenti ku Ledri Vula i shpreh dashurinë Dua Lipës në "Sunny Hill" (VIDEO) Ledri Vula dhe Dua Lipa janë këngëtarët më të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj, të cilët kanë korrur një sukses shum
Surprizë! Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Ledri Vula njoftoi në profilin e tij në Instagram se ka gati një surprizë për fansat! Reperi do të