999 rezultate për

vucic

Vuçiç lidh taksën me heqjen e kufirit me Shqipërinë Beogradi zyrtar ka reaguar pas njoftimit në Kosovë se nga fundi i marsit nuk do të ketë kontrollime kufitare mes Kosovës
Vuçiç: Shpifje, marrëveshja me Kosovën nuk do të nënshkruhet te Trump Nuk e di kush ka shpikur se marrëveshja ndërmjet Serbisë e Kosovës do të nënshkruhet në Washington dhe as kush dhe kur e
Vuçiç ende mendon se ROSU nuk hyn në veri Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se përveç FSK-së, as njësia speciale e Policisë së Kosovës, ROSU, nuk mund t
Vuçiç ka një porosi për serbët e Kosovës: Lindni sa më shumë fëmijë Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka përsëritur edhe sot faktin se Serbia dhe Kosova janë larg arritjes së një mar
Vuçiç: Ju them unë se si mund të futen forcat speciale të Kosovës në veri Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka thënë se njësitet speciale të Policisë së Kosovës, mund të futen në veri të M
Mikja e shqiptarëve i reagon Vuçiçit: Ne krijojmë boshtin me Shqipërinë dhe Kosovën Ditën e djeshme, presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka zhvilluar një takim me kryeministrin grek, bullgar dhe atë rumun.
Kryeministri grek: Kosova po i hedh zjarrit benzinë Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras, nuk i ka mirëpritur vendimet e fundit të Republikës së Kosovës, me theks të veça
Vuçiç dhe Mogherini sërish kërkojnë nga Kosova që të heqë taksën Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ia ka përsëritur edhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherinit, atë
Vuçiçi i jep Thaçit byrek në Bruksel (FOTO LAJM) Një takim i liderëve të Ballkanit Perëndimor i organizuar nga kryediplomatja evropiane Federica Mogherini, po zhvillohet
Gjithçka që duhet të dini nga përballja Thaçi-Vuçiç në OKB Presidentët Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiç kanë replikuar ashpër mbrëmë në mbledhjes e jashtëzakonshme të Këshillit t
Vuçiç bën viktimën, thotë se u tmerrua nga mbështetja që mori ushtria e Kosovës Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shprehur pesimist rreth vazhdimit të dialogut në Bruksel, duke thënë se pr
Vuçiç është në hall, gati të rrëzohet nga protestat Liderët opozitarë në Serbi janë zotuar për të vazhduar protestat në janar pas marshit të mijëra personave në Beograd në
Vuçiç nuk fsheh trishtimin: Shqiptarët i mbështet SHBA-ja, Gjermania dhe Britania e Madhe Përmes një fjalimi pas ngritjes së Ushtrisë së Kosovës, Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç, i pamundur të bëjë ndonjë
Vuçiç jep urdhrin: Forcat Speciale të bëhen gati, orët e ardhshme janë vendimtare Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka urdhëruar mbajtjen në gatishmëri të forcave speciale ushtrisë në zonat pranë k
Vuçiç vizitë të jashtëzakonshme në kufirin e Kosovës, ndodhet edhe ushtria Në ditën e votimit për shndërrim të FSK-së në ushtri të Kosovës, Serbia ka shtuar masat e sigurisë përgjatë kufirit me K
Vuçiç çmendet për Ushtrinë e Kosovës: Nuk do t'ju lejojmë Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha sot në Trstenik se qëllimi i Prishtinës për të formuar një ushtri është i papajtues
Vuçiçi edhe te arabët ankohet për Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, nuk ka lënë njeri pa iu ankuar për taksën që ka vendosur Kosova ndaj produkteve
Vuçiç mposhtet nga protestat, paralajmëron zgjedhje të jashtëzakonshme Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, natën e mbrëmshme ka mbajtur mbledhjen e kryesisë së Partisë Progresive Serbisë (SNS)
Vuçiç kërcënon Kosovën: Nëse merrni masa do të kundërpërgjigjemi Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç deklaroi se shteti do të marrë vendime lidhur me masat e reja të Kosovës vetëm ku
Do të ketë luftë me Kosovën? Përgjigjet Vuçiç Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka qenë mysafir i mëngjesit në televizionin "Pink" ku foli për zhvillimet e fundi