999 rezultate për

vucic

Serbia pret “vjeshtë të vështirë” për çështjen e Kosovës Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, tha se pret një “vjeshtë të vështirë” sa i përket çështjes së Kosovës, sepse ai mendo
Haradinaj: Mediat pranë Vucic kanë filluar një fushatë shpifëse kundër meje por kanë dështuar Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka reaguar ashpër kundër fushatës që po i bë
Berisha i dërgon Vucic letrën e 3-të publike Ish-kryeministri Sali Berisha i është drejtuar edhe njëherë tjetër Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, duke iu për
Berisha për ftesën e Speciales: Treshja Vucic-Thaçi-Rama e duan Haradinajn në burg Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Ko
Haradinaj në Hagë, reagon Vucic: Do të kthehet si hero Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuciq për "TV Pink", ka thënë se Kryeministri Ramush Haradinaj shumë shpejtë do të kthe
Q**t në b**** me Vuçiçin, Stresi ofendon rëndë Ramën LIVE në emision (VIDEO) Reperi i njohur si Stresi, Arkimed Lushaj ka sulmuar live në një emision, kryeministrin Edi Rama. Stresi ka rrëfyer sesi
Vucic në takim urgjent me bashkëpunëtorët mbi dorëheqjen e Haradinajt Presidenti serb Aleksandar Vuçiq është takuar me kryetarin dhe anëtarin serb të Presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës,
Dorëheqja e Haradinajt, Vucic mbledh në takim krerët e institucioneve Dorëheqja e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit, ka nxitur reagime nw Serbi, ku presidenti Aleksander Vuçiç, ka
E tmerrshme: Deputeti i Vuçiçit e quan festë genocidin e Srebrenicës (VIDEO) Vladimir Djukanovic, deputet dhe anëtar i Kryesisë së Partisë Përparimtare Serbe (SNS), të Aleksandar Vuciq, ka shkruar
Zaev bie në përgjim "fals"; Rama, Vuçiç, Putin, Erdogan plan për ndarjen e Kosovës (VIDEO) Komikët rusë Vovan (Vlladimir Kuzencov) dhe Leksus (Aleksej Stollarov) kanë publikuar video në emër të ish-presidentit t
Vuçiç mban sekret aksionin për furnizimin e serbve të Kosovës muajin e shkuar Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq tha se ai e bëri “një pjesë të mirë të punës”, në furnizimin e serbëve në Kosovë
Vuçiç: Kosova, fjala më e shtrenjtë për neve Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, theksoi se arritja e një marrëveshjeje me shqiptarët, do të ishte shumë e rëndësishme
Serbët protestuan për të 30-ën herë kundër pushtetit të Vuçiçit Protesta "1 nga 5 milionë" në Beograd është mbajtur edhe dje. Kjo protestë është e tridhjeta me radhë, që kur qytetar
Haradinaj -Vuçiçit në Twitter: Do të mbash përgjegjësi për destabilzimin e Veriut Institucionet e Serbisë dhe disa media që i shërbejnë pushtetit atje, janë duke propaganduar se serbët të cilët jetojnë
Thaçi flet me gjuhën e Vuçiçit: Kosova përgjegjëse për anulimin e Samitit të Parisit Presidenti Hashim Thaçi sheh Kosovën përgjegjëse për dështimin e Samitit të Parisit. Pa përmendur emra, Thaçi tha se
Si dukej Vuçiçi 39 vite më parë (FOTO LAJM) Radio Televizioni i Serbisë së fundmi në kuadër të emisionit “Trezor” ka transmetuar xhirimet e vitit 1980 të manifestim
Senatori amerikan: Vuçiç e di që marrëveshja me Kosovën do jetë e dhimbshme Senatori amerikan, Ron Johnson, ka thënë se beson që Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiç,
Vuçiç: Takimi i Parisit është thuajse i dështuar Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Paris
Çmimi i çmendur! Rama, Thaçi dhe Vuçiç veshin të njëjtin model këpucësh (FOTO LAJM) Edi Rama, Hashim Thaçi dhe Aleksandër Vuçiç në arenat e politikës ndërkombëtare priten me interes të madhe se çfarë do t
Merkel telefonon sot Vuçiçin dhe i flet për Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq njoftoi se sot do të ketë një telefonatë me kancelaren gjermane Angela Merkel.